Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej w SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim.”
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TOMASZOWIE LUBELSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00624242
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00624242/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-29 11:57
- Lokalizacja
- Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66b9abd6-72c2-45ec-8a1e-499fb4512eff
- Identyfikator
- 9211645721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00624242 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej w SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TOMASZOWIE LUBELSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304444
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Grunwaldzkie 1
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 664-44-11 do 19
1.5.8.) Numer faksu: 84 664 25 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpital-tomaszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital-tomaszow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.szpital-tomaszow.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej w SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66b9abd6-72c2-45ec-8a1e-499fb4512eff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624242
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038197/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej w SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program fundusze UE dla Lubelskiego 2021-2027 - Umowa nr FELU.07.08-IZ.00-00/24 na dofinansowanie projektu pn. „Poprawa dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584654
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZZ.251.85.2024.K
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 141218,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest poprawa dostępności placówki POZ w Tomaszowie Lubelskim dla osób ze szczególnymi potrzebami w obszarze architektonicznym, cyfrowym, komunikacyjnym i organizacyjnym.
Zakres projektu obejmuje:
1) MODERNIZACJA wejścia głównego - Wymiana nawierzchni schodów zewnętrznych z uwzględnieniem oznakowania dla
osób niedowidzących, wymiana podestu na pochylni, nowe barierki na podjeździe i przy schodach zgodne ze standardami
(wydłużenie)
2) MODERNIZACJA wejście dla dzieci – modernizacja- remont schodów z podjazdem dla wózków
3) Przebudowa stanowiska rejestracji dla 4 miejsc rejestracji, z miejscem do obsługi pacjentów na wózkach – obniżenie lady
oraz barier wzrokowych,
4) Likwidacja zwężenia w przejściu pomiędzy poczekalnią dla dorosłych a poczekalnią dla dzieci – likwidacja ścianki oraz
drzwi.
5) Wydzielenie miejsca izolacji dla pacjentów zakaźnych czy nadpobudliwych poprzez likwidację jednej z 3 łazienek oraz
przedzieleniem części jednego z gabinetów.
6) Modernizacja łazienki dla niepełnosprawnych- odpowiednie rozmieszczenia armatury, zastosowanie systemu
przyzywowego czy automatycznego oświetlenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczneW dniu 27 listopada 2024 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania (https://spzoztl.ezamawiajacy.pl) plik z informacją o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 168 519, 40 zł brutto. W niniejszym postępowaniu złożono 3 oferty:
1 LUB-BUD s.c. B. Dytmajer, D. Gębarowski
ul. Kolejowa 29, 22-680 Lubycza Królewska
Wartość brutto: 190 056,77 zł
2 ATOS sp. z o.o.
Gromada 165, 23-400 Biłgoraj
Wartość brutto: 199 396,71 zł
3 Usługi Remontowo Budowlane Paweł Kukiełka
Huta Dzierżyńska 108, 22-610 Krynice
Wartość brutto: 186 960,00 zł
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |