Dostawa fabrycznie nowego autobusu 20-miejscowego przystosowanego do przewozu osoby z niepełnosprawnościami na wózku inwalidzkim
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Jarosławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00624306
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00624306/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-29 12:09
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac18b53c-5a39-43ce-8419-d9252ae2e761
- Identyfikator
- 7921019877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00624306 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego autobusu 20-miejscowego przystosowanego do przewozu osoby z niepełnosprawnościami na wózku inwalidzkim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Jarosławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650886776
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilsona 6a
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@psoni-jaroslaw.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psoni-jaroslaw.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac18b53c-5a39-43ce-8419-d9252ae2e7611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego autobusu 20-miejscowego przystosowanego do przewozu osoby z niepełnosprawnościami na wózku inwalidzkim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac18b53c-5a39-43ce-8419-d9252ae2e761
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624306
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562247
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PSONI/ZP/2130-15/2341/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego autobusu 20- miejscowego przystosowanego do przewozu osoby z niepełnosprawnościami na wózku inwalidzkim zgodnie ze Szczegółową specyfikacją przedmiotu zamówienia stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę opisanego w pkt 1 autobusu wraz z wyposażeniem określonym w Szczegółowej specyfikacji przedmiotu zamówienia oraz niezbędną dokumentacją, w tym dokumentacją dopuszczającą pojazd do ruchu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz umożliwiającą dokonanie rejestracji pojazdu, w szczególności aktualne badania techniczne dla pojazdów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
3) Na przedmiot zamówienia Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na okres co najmniej:
a. 24 miesięcy na silnik i podzespoły
b. 60 miesięcy na perforację nadwozia
c. 24 miesięcy na powłokę lakierniczą
d. 24 miesięcy na wykonaną zabudową dostosowującą pojazd do przewozu osób niepełnosprawnych
liczony od dnia podpisania protokołu odbioru bez zastrzeżeń, bez limitu kilometrów, na zasadach określonych w projekcie umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
4) W okresie gwarancji Wykonawca zobowiązany jest do nieodpłatnej naprawy lub wymiany wadliwego przedmiotu zamówienia (lub jego części) na nowy wolny od wad.
5) Usługi związane z zapewnieniem gwarancji, a w szczególności przeglądy techniczne i serwis, będą realizowane bezpłatnie, zgodnie z zaleceniami producenta dostarczonego pojazdu.
6) Wykonawca zapewni maksymalny czas rozpoczęcia usuwania awarii autobusu w okresie gwarancji nie przekraczającym 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia awarii przez Zamawiającego na wskazany przez Wykonawcę adres e-mail.
7) Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu niezbędne dokumenty gwarancyjne najpóźniej w dniu odbioru pojazdu.
8) Na materiały i części naprawiane lub wymieniane nieodpłatne w ramach napraw gwarancyjnych okres gwarancji biegnie na nowo.
9) W ramach udzielonej gwarancji, w przypadku gdy naprawa pojazdu w ramach gwarancji przekroczy 1 dzień roboczy, Wykonawca zobowiązuje się zapewnić na czas trwania naprawy, na swój koszt, sprawny technicznie, co najmniej 9-miejscowy pojazd zastępczy (preferowany pojazd przystosowany do przewozu 1 osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim). Wraz z pojazdem zastępczym Wykonawca dostarczy dokument uprawniający Zamawiającego do korzystania z pojazdu wraz z dowodem rejestracyjnym i aktualnym ubezpieczeniem OC.
10) Jeżeli Wykonawca nie będzie posiadał ww. pojazdu, zobowiązany jest do pokrycia kosztów poniesionych przez Zamawiającego z tytułu wynajęcia pojazdu zastępczego tej samej klasy.
11) Wykonawca musi dysponować warsztatem, w którym wykonywane naprawy gwarancyjne w odległości do 100 km od siedziby Zamawiającego (miejscowość Jarosław, województwo podkarpackie). Warsztat/ warsztaty Wykonawca wskaże najpóźniej przed podpisaniem umowy.
12) Miejsce dostawy pojazdu: 37-500 Jarosław, ul. Wilsona 6a. Wykonawca zgłosi gotowość odbioru na co najmniej 3 dni przed planowaną dostawą. W dniu dostawy pojazd musi posiadać wszelkie niezbędne dokumenty dopuszczające pojazd do ruchu drogowego na terenie RP i umożliwiające dokonanie rejestracji oraz jego eksploatację bezpośrednio po odbiorze przez Zamawiającego. Szczegółowe zasady odbioru pojazdu określa projekt umowy.
13) Zmiany adaptacyjne pojazdu dotyczące montażu wyposażenia nie mogą powodować utraty ani ograniczeń wynikających z fabrycznych gwarancji mechanicznych.
14) Wymagania Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia należy potraktować jako wymagania minimalne, chyba że Zamawiający wskazał górną i dolną granicę (przedział) danego parametru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 428040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476994,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MERCUS PSQ sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272800987
7.3.3) Ulica: Żurawia 43/201
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 428040,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |