Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Lelis

Gmina Lelis

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00624312
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00624312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-29 12:10
Lokalizacja
Lelis, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56d607fb-879d-4d0a-b373-fc2b8bf87065
Identyfikator
7582123571
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oświetlenie zewnętrzneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoLampy i oprawy oświetlenioweRoboty w zakresie okablowania elektrycznego

Wykonawcy

1 przyznane

KWIATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAOstrołęka, PL · lot 0
215 496 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00624312 z dnia 2024-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Lelis

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lelis

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668189

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 39

1.5.2.) Miejscowość: Lelis

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-402

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-29) 746 90 11

1.5.8.) Numer faksu: (0-29) 649 90 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lelis.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lelis.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lelis

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Lelis

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56d607fb-879d-4d0a-b373-fc2b8bf87065

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056266/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Lelis

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.39.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Lelis”. Wykonanie prac powinno się odbywać bez wyłączania zasilanych z linii odbiorców energii elektrycznej (w technologii prac pod napięciem, po uprzednim zgłoszeniu prac w Rejonie Energetycznym) lub gdy ze względów bezpieczeństwa jest to niemożliwe, Wykonawca robót powinien wcześniej ustalić z Wydziałem Utrzymania Sieci RE Ostrołęka, możliwy termin wyłączenia linii i dopuszczenia do pracy. Oprawy należy wieszać na wysięgnikach słupowych nad przewodami istniejących napowietrznych linii elektroenergetycznych nN 0,4 kV (do boku słupa lub jego wierzchołka)
2. Szczegółowy zakres robót oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera kosztorys ofertowy stanowiący załącznik nr 12 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 11 do niniejszej SWZ. Kosztorys ofertowy jest materiałem pomocniczym dla Wykonawcy do przygotowania oferty.
3. Do obowiązków Wykonawcy należy:
- zabezpieczenie terenu robót,
- oznakowanie terenu robót,
- badania i pomiary instalacji uziemiającej,
- badania i pomiary instalacji piorunochronnej,
- opracowanie inwentaryzacji powykonawczej sieci oświetleniowej uzgodnione
z RE Ostrołęka,
- opracowanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
- opracowanie projektu organizacji ruchu na czas robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215496,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384726,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215496,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Kwiatkowski" Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 758 235 32 36

7.3.3) Ulica: Sikorskiego

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215496,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 250 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane