po terminietermin 2024-09-10 01:59
Przetarg nieograniczony PN/33SM/07/2024 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 493089-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-08-16
- Termin
- 2024-09-10 01:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneUrządzenia do terapii gazowej i oddechowejRóżne urządzenia i produkty medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.