Wymiana central telefonicznych oraz aparatów telefonicznych w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego
Naczelny Sąd Administracyjny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00624637
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00624637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-29 13:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1120b3b-1bf4-4c40-a3b8-17425e1d02d8
- Identyfikator
- 5251568048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00624637 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana central telefonicznych oraz aparatów telefonicznych w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Naczelny Sąd Administracyjny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000849310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gabriela Piotra Boduena 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-011
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@nsa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nsa.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10092521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sąd
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana central telefonicznych oraz aparatów telefonicznych w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1120b3b-1bf4-4c40-a3b8-17425e1d02d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00253121/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Wymiana central telefonicznych oraz aparatów telefonicznych w budynkach Sądu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575336
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WAG.262.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie hybrydowego systemu komunikacji,
w zakres którego wchodzi:
1) wykonanie projektu wdrożenia hybrydowego systemu komunikacji;
2) dostawa urządzeń i licencji:
a) serwera telekomunikacyjnego w ilości min. 1 szt.,
b) serwera aplikacyjnego w ilości niezbędnej do prawidłowego działania systemu,
c) bramy głosowej w ilości min. 1 szt.,
d) standardowych aparatów IP w ilości 464 szt.,
e) zaawansowanych aparatów IP w ilości 38 szt.,
f) sekretarskich aparatów IP wraz z przystawką w ilości 34 szt.,
g) licencji funkcjonalnych pozwalających na uruchomienie zapowiedzi, poczty głosowej oraz nagrywania rozmów,
3) zainstalowanie wymienionych w pkt 2 urządzeń i licencji, wymiana uszkodzonych gniazd sieciowych, przeprowadzenie szkolenia na rzecz Zamawiającego oraz wdrożenie i uruchomienie hybrydowego systemu komunikacji;
4) usługa utrzymania wdrożonego hybrydowego systemu komunikacji przez okres wskazany w rozdziale VII pkt 3 SWZ;
5) realizacja serwisu gwarancyjnego,
- zgodnie ze szczegółowym opisem i wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32552310-3 - Cyfrowe centrale telefoniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32550000-3 - Sprzęt telefoniczny
32551500-5 - Kable telefoniczne
71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 809498,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 809498,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 809498,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1) NexusTelecom M.Stąsiek & A.Pura Sp.J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223054998
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 809498,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |