Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych – usług rehabilitacyjnych w miejscu zamieszkania dla klientów M-GOPS w Białej Rawskiej, uczestników projektu „CUŚ DOBREGO 2”
GMINA BIAŁA RAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00624835
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00624835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-29 13:32
- Lokalizacja
- Biała Rawska, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bae61770-dbfb-46b4-aac1-cf49a6a716ae
- Identyfikator
- 8351543747
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00624835 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych – usług rehabilitacyjnych w miejscu zamieszkania dla klientów M-GOPS w Białej Rawskiej, uczestników projektu „CUŚ DOBREGO 2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁA RAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148590
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 57
1.5.2.) Miejscowość: Biała Rawska
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-230
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialarawska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialarawska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bae61770-dbfb-46b4-aac1-cf49a6a716ae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych – usług rehabilitacyjnych w miejscu zamieszkania dla klientów M-GOPS w Białej Rawskiej, uczestników projektu „CUŚ DOBREGO 2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bae61770-dbfb-46b4-aac1-cf49a6a716ae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572568
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych – usług rehabilitacyjnych, o których mowa w § 2 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 roku w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (t. j. Dz. U. z 2024 poz. 816), w miejscu zamieszkania dla klientów Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Rawskiej, określonych w art. 50 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1283) oraz na podstawie Rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 roku w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (t. j. Dz. U. z 2024 poz. 816), przez dwie osoby od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2027 roku w wymiarze łącznym 40 godzin miesięcznie, w całym okresie realizacji zamówienia w wymiarze nie większym niż 1200 godzin.
2. Zamawiający zaznacza, że pod pojęciem wymiaru godzin świadczenia usług, należy rozumieć wyłącznie rzeczywisty czas świadczenia usług u wskazanego podopiecznego (czas ten nie obejmuje np. czasu niezbędnego na przemieszczanie się osób świadczących usługi od jednego podopiecznego do drugiego, jeśli osoby te świadczą usługi u kilku podopiecznych w ciągu jednego dnia).
3. Zamawiający informuje, że wyżej podany przewidywany wymiar godzin jest wymiarem maksymalnym zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia przewidywanego wymiaru godzin świadczonych usług, do poziomu nie mniejszego niż 600 godzin.
4. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w przypadku ograniczenia zakresu zlecenia i realizację przedmiotu umowy w wymiarze mniejszej ilości godzin świadczenia usług niż ilość maksymalna.
5. Dla każdego z klientów, którzy zostaną skierowani do udzielenia wsparcia w ramach przedmiotu zamówienia, opracowana zostanie, wspólnie z Wykonawcą, indywidualna ścieżka wsparcia.
6. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia wysokiej jakości usług rehabilitacyjnych o których mowa w § 2 pkt. 3 Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 roku w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 816).
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo nadzoru i kontroli nad realizacją usług oraz pozostałych zobowiązań wynikających z umowy. Wybrany Wykonawca będzie zobowiązany do prowadzenia stosownej dokumentacji określonej w umowie, a także do udostępniania Zamawiającemu bądź osobom upoważnionym przez Zamawiającego wszelkiej dokumentacji pozwalającej na stwierdzenie prawidłowości realizacji umowy.
8. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom.
9. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie (formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ) części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania nazw (firm) podwykonawców.
10. Zamawiający na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp przewiduje udzielenie zamówień polegające na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem zamówienia podstawowego do wysokości 50 % jego wartości.
11. Zamówienie dofinansowane jest ze środków zewnętrznych w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 – 2027.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SmartAdvice Michał Kucharczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022339201
7.3.3) Ulica: ul. Kasztelańska 1
7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych
7.3.5) Kod pocztowy: 58-316
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |