Cz I: Wymiana wraz z dostawą wykładziny Modar R-3/Mz maszyny wyciągowej szybu I „a”, Cz II: Wymiana wraz z dostawą okładziny MODAR koła pędnego maszyny wyciągowej szybu „Wschodni II”, dla SRK SA CZOK
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00624924
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00624924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-29 13:46
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6368120f-390c-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6262619005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00624924 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Cz I: Wymiana wraz z dostawą wykładziny Modar R-3/Mz maszyny wyciągowej szybu I „a”, Cz II: Wymiana wraz z dostawą okładziny MODAR koła pędnego maszyny wyciągowej szybu „Wschodni II”, dla SRK SA CZOK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pkrutow@srk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.srk.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Górnictwo - likwidacja kopalń
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cz I: Wymiana wraz z dostawą wykładziny Modar R-3/Mz maszyny wyciągowej szybu I „a”, Cz II: Wymiana wraz z dostawą okładziny MODAR koła pędnego maszyny wyciągowej szybu „Wschodni II”, dla SRK SA CZOK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6368120f-390c-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394099
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-CZOK-0066/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Wymiana wraz z dostawą wykładziny Modar R-3/Mz maszyny wyciągowej szybu I „a”4.5.3.) Główny kod CPV: 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
4.5.5.) Wartość części: 114500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana wraz z dostawą okładziny MODAR koła pędnego maszyny wyciągowej szybu „Wschodni II”,4.5.3.) Główny kod CPV: 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
4.5.5.) Wartość części: 217000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, w zakresie Części I zostały złożone dwie oferty:
1. Oferta złożona przez Konsorcjum: Lider: GÓRBUD Sp. z o.o., ul. Podleska 72 43-190 Mikołów
Uczestnik: Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Geo Serwis Sp. z o.o., ul. Podleska 72 43-190 Mikołów, Uczestnik: Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych "Górbud" Sp. z o.o., ul. Podleska 72 43-190 Mikołów została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp w związku z art. 224 ust. 6, gdyż zawiera rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia;
2. Oferta złożona przez Wykonawcę pod nazwą SADEX Sp. z o.o., ul. Sygnały 64, 44-251 Rybnik została odrzucona na podstawie art 226 ust 1 pkt 13) ustawy Pzp, gdyż Wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą.
W związku z powyższym, wszystkie oferty złożone w postępowaniu z zakresie Części I zostały odrzucone
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta Wykonawcy z najniższą ceną, tj. 317 895,78 zł brutto przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 270 600,00 zł brutto o kwotę 47 295,78 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458895,78 PLN
| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |