po terminietermin 2024-09-28 01:59
Przetarg nieograniczony na „Dostawę 15 ciężkich samochodów ratowniczo – gaśniczych oraz 1 średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego wyposażonych w moduł sprzętu do usuwania wiatrołomów oraz skutków rozlewisk powodziowych”
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 514545-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-08-28
- Termin
- 2024-09-28 01:59
- Wartość
- 23 419 846,4 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackiePojazdy ratowniczePojazdy służb ratowniczychUrządzenia sygnalizacyjneRadiotelefonyRejestratory obrazu wideoTablety graficzneGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)LatarkiUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneMasztyMotopompyWęże gaśniczeSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaPiłyPojemniki do przechowywaniaSiekieryKliny i akcesoriaOdzież ochronna i zabezpieczająca
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.