Remont drogi powiatowej nr 4478P Chylin - Grzymiszew na odcinku Tarnowski Młyn – Ruda – etap II

Zarząd Dróg Powiatowych w Turku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625168
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625168/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-29 14:37
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62daca08-3a36-4a41-b2a4-0a4ee8242d6c
Identyfikator
6681719792
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

TRANS-SPILI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLicheń Stary, PL · lot 0
417 997,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625168 z dnia 2024-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 4478P Chylin - Grzymiszew
na odcinku Tarnowski Młyn – Ruda – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Turku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311080366

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolska Szosa 64

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 63 2223 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@turek.starostwo.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.bip.powiat.turek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62daca08-3a36-4a41-b2a4-0a4ee8242d6c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie i bieżące utrzymanie dróg i mostów na terenie powiatu

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 4478P Chylin - Grzymiszew
na odcinku Tarnowski Młyn – Ruda – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62daca08-3a36-4a41-b2a4-0a4ee8242d6c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000078/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont drogi powiatowej nr 4478P Chylin - Grzymiszew na odcinku Tarnowski Młyn – Ruda – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562402

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.271.24/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych:
Remont drogi powiatowej nr 4478P Chylin - Grzymiszew
na odcinku Tarnowski Młyn – Ruda – etap II
1) roboty przygotowawcze
2) usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu)
3) nakładka z betonu asfaltowego – konstrukcja nawierzchnio jezdni
4) pobocza drogowe

Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa:
a) Kosztorys ofertowy/przedmiar robót - załącznik do SWZ
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik do SWZ
c) Dokumentacja projektowa - załącznik do SWZ
d) Projektowane postanowienia umowy (projekt umowy) – załącznik do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 417997,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553340,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 417997,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Spili Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301006001

7.3.3) Ulica: Graniczna 18a

7.3.4) Miejscowość: Licheń Stary

7.3.5) Kod pocztowy: 62-563

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 417997,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane