DOSTAWY PIECZYWA I CIASTA DROŻDŹOWEGO, znak sprawy TP/11/Dkw/2024

ARESZT ŚLEDCZY W BYDGOSZCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625315
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625315/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-29 15:19
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-428c0fe6-dc3a-44b3-9b14-5c59079ecb8b
Identyfikator
9531520292
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ChlebBułeczkiWyroby ciastkarskie i ciasta

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ "TOSTA"Bydgoszcz, PL · lot 0
532 472,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625315 z dnia 2024-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWY PIECZYWA I CIASTA DROŻDŹOWEGO, znak sprawy TP/11/Dkw/2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ARESZT ŚLEDCZY W BYDGOSZCZY

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Kwatermistrzowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091393218

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wały Jagiellońskie 4

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-131

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_bydgoszcz@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-428c0fe6-dc3a-44b3-9b14-5c59079ecb8b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna więziennictwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWY PIECZYWA I CIASTA DROŻDŹOWEGO, znak sprawy TP/11/Dkw/2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-428c0fe6-dc3a-44b3-9b14-5c59079ecb8b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625315

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00228335/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Pieczywo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Dkw.2232.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia wolny od wad i zanieczyszczeń o swoistej barwie, zapachu i smaku, bez obecności szkodników, zabrudzeń. Niedopuszczalne są wyroby zdeformowane, zgniecione, zabrudzone, spalone, ze śladami pleśni, oznakami niedopieczenia czy pakowania w woreczki bez należytego wystudzenia. Niedopuszczalny smak stęchły lub inny obcy. Zamawiający za niedopuszczalne uzna kruszenie się miękiszu, zakalec miękiszu, barwę szarą lub smugi miękiszu.
2. Podane ilości artykułów są wielkościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy, z tym że wartość zakupionych artykułów nie przekroczy wartości umowy. Dostawy placka drożdżowego będą odbywały się w okresach świątecznych tj. Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Wielkanocy; Zamawiający oświadcza,
że zmiany nie spowodują obniżenia wartości zamówienia o więcej niż 40% zaoferowanej kwoty.
Lp. Przedmiot zamówienia Ilość szacunkowa
w [kg/szt]
1 Chleb mieszany (pszenno-żytni) pieczywo mieszane; wyprodukowane z mąki pszennej (stanowiącej większość składu chleba) oraz żytniej
- bochenek o wadze 0,320 kg, pakowany w woreczek foliowy (z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością);
- pieczywo krojone, grubość kromki 1- 1,2 cm;
- bez zwartości soi i jej pochodnych;
- bochenek podłużny lub okrągły, skórka gładka lub lekko porowata, błyszcząca, barwa skórki od brązowej do ciemnobrązowej;
155 400 kg

2 Chleb pszenny, CPV 15811100-7 – pieczywo wyprodukowane z mąki pszennej (stanowiącej większość składu chleba)
- bochenek o wadze 0,320 kg, pakowany w woreczek foliowy (z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością);
- pieczywo krojone, grubość kromki 1- 1,2 cm;
- bez zwartości soi i jej pochodnych;
- bochenek podłużny lub okrągły, skórka gładka lub lekko porowata, błyszcząca, barwa skórki od brązowej do ciemnobrązowej;
126,00 kg

3 Chleb razowy, CPV 15811100-7 – pieczywo wyprodukowane z mąki razowej (pszennej/ żytniej/ pszennej i żytniej)
- bochenek o wadze 0,320 kg, pakowany w woreczek foliowy (z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością);
- pieczywo krojone, grubość kromki 1- 1,2 cm;
- zawartość zanieczyszczeń w produkcie oraz dozwolonych substancji dodatkowych- zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem (za wyjątkiem karmelu);
- bez zwartości soi i jej pochodnych oraz karmelu;
- bochenek podłużny lub okrągły, skórka gładka lub lekko porowata, błyszcząca, barwa skórki od brązowej do ciemnobrązowej;
- miękisz równomiernie zabarwiony, suchy w dotyku, o dobrej krajalności, o smaku i zapachu swoistym dla tego rodzaju pieczywa;
462,00 kg

4 Bułka zwykła, CPV 15811400-0, pieczywo pszenne o gramaturze jednostkowej 50g;
- bułki okrągłe, świeże, dobrej jakości, o jednolitej konsystencji, zwartej;
- bułki dostarczane „luzem” w koszach plastikowych lub pakowane zbiorczo w opakowaniach foliowych do 10 szt;
- dostarczany towar musi posiadać informację o nazwie i adresie producenta, rodzaju pieczywa, składzie, masie jednostkowej, dacie przydatności do spożycia – informacja ta powinna być umieszczona na woreczku foliowym, etykiecie, lub dołączonym do dostawy dokumencie, wg obowiązujących przepisów prawa.
10 500 szt.

4 Bułka tarta CPV 15800000-6 - produkt otrzymany przez rozdrobnienie wysuszonego pieczywa;
- bez zawartości soi i jej pochodnych, bez dodatku nasion, nadzień i zdobień;
- struktura i konsystencja – sypka (niezbrylona), bez grudek, barwa naturalna, może być niejednolita, smak i zapach – charakterystyczny dla suszonego pieczywa
- pakowana w opakowania papierowe lub foliowe od 0,500 kg do 20 kg
-Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 30 dni od daty dostawy.
1 575,00 kg

5 Placek drożdżowy z kruszonką i lukrem CPV 15812000-3 – wyrób otrzymywany z ciasta drożdżowego, wykończony kruszonką (możliwy dodatek lukru)
- wyrób dostarczany w koszach plastikowych, zabezpieczony przed wysychaniem, zabrudzeniem;
- termin przydatności do spożycia min. 3 dni od daty dostawy;
- dostarczany towar musi posiadać informację o nazwie i adresie producenta, rodzaju pieczywa, składzie, masie jednostkowej, dacie przydatności do spożycia – informacja ta powinna być umieszczona na woreczku foliowym, etykiecie, lub dołączonym do dostawy dokumencie, wg obowiązujących przepisów prawa.
252,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15811100-7 - Chleb

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15811400-0 - Bułeczki

15812000-3 - Wyroby ciastkarskie i ciasta

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 532472,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 890680,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 532472,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Produkcji Spożywczej TOSTA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540313099

7.3.4) Miejscowość: BYDGOSZCZ

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 532472,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-25 do 2025-11-24
2024-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy