Sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby gminy Masłowice w 2025 r

GMINA MASŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625344
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625344/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-29 15:27
Lokalizacja
Masłowice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-391fec75-80e7-4732-98be-eb017867cc08
Identyfikator
7722259981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyPaliwo diesla

Wykonawcy

1 przyznane

TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
307 747,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625344 z dnia 2024-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby gminy Masłowice w 2025 r

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MASŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648103

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Masłowice 4

1.5.2.) Miejscowość: Masłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-515

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@maslowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.maslowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-391fec75-80e7-4732-98be-eb017867cc08

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby gminy Masłowice w 2025 r

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-391fec75-80e7-4732-98be-eb017867cc08

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008475/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju napędowego na potrzeby Gminy Masłowice w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558475

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG.IOŚ.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby gminy Masłowice w 2025 roku.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
4.3. Zakres dostaw:
− zakres podstawowy: szacuje się zakup około 47 m3, przy czym, stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia wynosi 20 m3
− zakres objęty prawem opcji: 10 m3
4.5. Zamawiający wymaga, aby paliwa spełniały wymagania określone w:
− Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015 r., poz. 1680).
− Polskiej normie PN-EN 590+A1:2017-06 lub równoważnej;
− jak również będą zgodne z nowelizowanymi w trakcie dostaw normami i przepisami określającymi wymagania jakościowe oraz ze Świadectwem jakości wystawionym przez producenta paliw.
4.6. W trakcie trwania umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyrywkowej weryfikacji jakości paliw, które będzie wykonane przez certyfikowane laboratorium analityczne.
4.7. Dostawa realizowana będzie do użyczonego nieodpłatnie Zamawiającemu zbiornika.
1) Podstawowe warunki dostawy oleju napędowego:
Jednorazowa dostawa do Urzędu Gminy Masłowice Masłowice 84A, 97-515 Masłowice ok. 3 000 – 5 000 l do zbiornika z dystrybutorem.
2) Dostawa: wg potrzeb.
3) Szczegółowe warunki realizacji dostaw zamieszczono w załączniku Nr 1 do
SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134200-9 - Paliwo diesla

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307747,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309056,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307747,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERM-OIL Sp. z.o.o”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746

7.3.3) Ulica: Ofiar Firleja 7,

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307747,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zostaje zawarta na czas określony na okres 12 miesięcy począwszy od 01 stycznia 2025 r. jednak nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2025 roku lub do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji – cokolwiek nastąpi wcześniej,

K – stały upust wskazany w ofercie wykonawcy – wynoszący 305 zł 50 gr
2024-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy