„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Baborowie”
MIASTO I GMINA SZAMOTUŁY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00625471
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00625471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-29 18:04
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a975a026-8599-4a0e-8cb9-09294ae2a6e7
- Identyfikator
- 7872074467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625471 z dnia 2024-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Baborowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA SZAMOTUŁY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258230
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 26
1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: +48612927501
1.5.8.) Numer faksu: +48612920072
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@szamotuly.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/szamotuly
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szamotuly1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Baborowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a975a026-8599-4a0e-8cb9-09294ae2a6e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069602/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja budynku Szkoły w Baborowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469436
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 716379,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres prac obejmuje działki nr ewid. 34/1, 35/3, obręb Baborowo:
• Rozbiórka: rur spustowych, rynien dachowych, pokrycia z dachówki i karpiówki, pokrycia dachowego z blachy, obróbek blacharskich murów, okapów itp. i ołacenia dachu;
• Wymiana uszkodzonych elementów więźby dachowej;
• Likwidacja okien/włazów dachowych;
• Izolacja pozioma z płyt z wełny mineralnej;
• Ułożenie płyty dachowej z naturalnych włókien drzewnych;
• Pokrycie dachów dachówką ceramiczną i karpiówką ceramiczną
• Obróbki z blachy;
• Montaż rur spustowych i rynien;
• Montaż okien dachowych
• Malowanie podbitki;
• Wymiana instalacji odgromowej wraz z pomiarem elektrycznym;
• Demontaż drzwi zewnętrznych i montaż nowych drzwi
Uwaga:
Przed sporządzeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej terenu budowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
2.1. Projekty umów – załącznik nr 7 do SWZ,
2.2. Dokumentacje projektowe – załącznik nr 8 do SWZ
2.2. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót –załącznik nr 9 do SWZ,
2.3. Przedmiary robót –załącznik nr 10 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W przedmiotowym postępowaniu, pn.: „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Baborowie” złożono 1 ofertę:
1. REM-MODER Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo Handlowe Łogwin Konstanty ul. Ostrorogska 8, 64-500 Szamotuły
Cena oferty brutto: 923.050,14 zł
Ceny oferty znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, jakie miał przeznaczone na sfinansowanie zamówienia, tj. 435.000,00 zł brutto. Zamawiający nie może w chwili obecnej zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą.
W tej sytuacji unieważnienie postępowania jest konieczne i w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 923050,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 923050,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |