„Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. «Przebudowa drogi powiatowej nr 4420S Rudzica – Roztropice – Grodziec w km 1+470 do 4+700»”

Powiat Bielski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625681
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625681/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-02 07:37
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac0708e3-9527-4ff4-9f38-6413010883b9
Identyfikator
9372185644
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ZANIATBystra, PL · lot 0
297 399,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625681 z dnia 2024-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. «Przebudowa drogi powiatowej nr 4420S Rudzica – Roztropice – Grodziec w km 1+470 do 4+700»”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bielski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181706

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 40

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.wiktorowska@zdpbielsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.bielsko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-bielsko.logintrade.net/zapytania_email,177341,0997d43f6382920331aaa7f5446b6b7d.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. «Przebudowa drogi powiatowej nr 4420S Rudzica – Roztropice – Grodziec w km 1+470 do 4+700»”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac0708e3-9527-4ff4-9f38-6413010883b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625681

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047174/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. «Przebudowa drogi powiatowej nr 4420S Rudzica – Roztropice – Grodziec w km 1+470 do 4+700»

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522191

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.3.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania obejmującego przebudowę odcinka drogi. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z opracowaniem specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, wraz z uzyskaniem w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich decyzji administracyjnych, opinii i uzgodnień niezbędnych do rozpoczęcia i zrealizowania robót budowlanych.
Szczegółowy zakres opracowania i wymagania techniczne:
a) przebudowa drogi powiatowej od ul. Św. Jana Chrzciciela do rejonu OSP Roztropice, na długości ok 3,23 km,
b) przebudowa na klasę zbiorczą Z 1x2,
c) przebudowa konstrukcji jezdni,
d) budowa chodnika /poboczy utwardzonych,
e) budowa odwodnienie drogi, w tym budowa kanalizacji deszczowej,
f) przebudowa zjazdów do posesji,
g) przebudowa kolidującej infrastruktury technicznej, sieci uzbrojenia terenu,
h) budowa urządzeń bezpieczeństwa ruchu wraz z doświetleniem przejść dla pieszych,
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w niniejszej SWZ, tabeli opracowań projektowych [TOP] oraz wzorze umowy, które stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297399,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462695,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 297399,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Uslugi Projektowe Pro-Zat mgr inż. Andrzej Zaniat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471518012

7.3.3) Ulica: Ogrodowa 35

7.3.4) Miejscowość: Bystra

7.3.5) Kod pocztowy: 43-360

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 297399,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2024-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi