Remont i konserwacja zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Tokarnia

GMINA TOKARNIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625728
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625728/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-02 08:02
Lokalizacja
Tokarnia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c21c4bd-06a0-415e-8766-157e1ca53c8e
Identyfikator
6811304607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

DES HENRYK DOWGIER ANNA DOWGIER SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
347 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625728 z dnia 2024-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i konserwacja zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Tokarnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOKARNIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tokarnia 380

1.5.2.) Miejscowość: Tokarnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-436

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 122747022

1.5.8.) Numer faksu: 122747025

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tokarnia.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tokarnia.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c21c4bd-06a0-415e-8766-157e1ca53c8e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i konserwacja zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Tokarnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c21c4bd-06a0-415e-8766-157e1ca53c8e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625728

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211266/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont i konserwacja zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Tokarnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530798

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont i konserwacja 3 zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Tokarnia obejmujący następujący zakres:
1) Kapliczka typu domkowego pw. III upadku Chrystusa w Bogdanówce, z XIX wieku. Prace remontowo- konserwatorskie kamiennych elewacji zewnętrznych. Zmiana pokrycia dachowego, wykonanie szczypanego gontu. Konserwacja wieżyczki. Odwodnienie kapliczki. Kompleksowa konserwacja techniczna i estetyczna wewnątrz kapliczki - wyposażenie, w tym figura III upadku Chrystusa. Konserwacja ścian wewnętrznych oraz posadzki.

2) Kapliczka typu domkowego z 1828 roku, pw. III upadku Chrystusa w Tokarni. Prace remontowo- konserwatorskie kamiennych elewacji zewnętrznych. Konserwacja sygnaturki. Odwodnienie kapliczki. Kompleksowa konserwacja techniczna i estetyczna wewnątrz kapliczki - wyposażenie, w tym figura III upadku Chrystusa. Konserwacja ścian wewnętrznych oraz posadzki.

3. .Kamienna kapliczka przydrożna z przełomu XIX/XX wieku, w typie filarowym, zwieńczona krzyżem w Zawadce. Wykonanie stopy fundamentowej z izolacją wraz z odwodnieniem. Konserwacja oraz rekonstrukcja zniszczonych stopni, umocnienie szkarpy. Kompleksowa konserwacja techniczna i estetyczna w uwzględnieniem rekonstrukcji formy architektonicznej i rzeźbiarskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289179,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Des Henryk Dowigier, Anna Dowgier Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770004959

7.3.3) Ulica: ul. Koronikarza Galla

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-053

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane