Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przy budynkach zlokalizowanych przy ul. Hetmańskiej 1, 5, 7 w Rybniku

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625749
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-02 08:16
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61241589-d692-4c70-a209-bac9c19aaa3f
Identyfikator
6423147363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ MOCEKKatowice, PL · lot 0
40 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625749 z dnia 2024-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przy budynkach zlokalizowanych przy ul. Hetmańskiej 1, 5, 7 w Rybniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505550

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 42 94 865

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zgm.rybnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgm.rybnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61241589-d692-4c70-a209-bac9c19aaa3f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przy budynkach zlokalizowanych przy ul. Hetmańskiej 1, 5, 7 w Rybniku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61241589-d692-4c70-a209-bac9c19aaa3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002276/35/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.31 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu przy budynkach zlokalizowanych przy ul. Hetmańskiej 1, 5, 7 w Rybniku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570300

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.2120.0050.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 442265,17 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 49619,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Projekt zagospodarowania terenu powinien obejmować:
1) inwentaryzację zagospodarowania terenu i istniejącej infrastruktury technicznej (w tym kanalizacji deszczowej wraz z przyłączami),
2) koncepcję zagospodarowania terenu sporządzoną w terminie zadeklarowanym przez Wykonawcę w ofercie,
3) zagospodarowanie terenu wokół budynków, w tym: miejsca parkingowe, miejsce gromadzenia odpadów (osłona śmietnikowa), dojazdy, chodniki, urządzenie i ogrodzenie placu zabaw, ławki, stojaki na rowery, utwardzenie terenu z odwodnieniem, opaski budynków,
4) przyłączenie niezbędnych mediów (jeśli będzie wymagane),
5) oświetlenie terenu,
6) ujęcie i odprowadzenie wody opadowej z przyległego terenu w tym wymianę niedrożnych przykanalików deszczowych z uwzględnieniem ich położenia w projekcie zagospodarowania, wskazanie niedrożnych lub uszkodzonych przykanalików do wymiany,
7) zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych (jeśli warunki terenowe będą to umożliwiały),
8) retencję wód opadowych i roztopowych (jeśli warunki odprowadzenia wód będą tego wymagały).
Wykonawca opracuje projekt zagospodarowania terenu wyłącznie na podstawie koncepcji spełniającej oczekiwania Zamawiającego i zatwierdzonej przez Zamawiającego na aktualnej mapie do projektowania.
2. Projekt architektoniczno- budowlany i projekt techniczny powinien obejmować: szczegółowe rozwiązania projektowe objęte projektem zagospodarowania terenu.
3. Uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia Wydziału Architektury Urzędu Miasta Rybnika o braku sprzeciwu do wniesionego zgłoszenia zamiaru wykonywania robót budowlanych, lub jeżeli pozwolenie bądź zgłoszenie nie jest wymagane oświadczenie Wykonawcy w tym zakresie wraz z informacją z Wydziału Architektury o braku konieczności uzyskania wyżej wymienionych uzgodnień – 1 egzemplarz (w oryginale).
Szczegółowy zakres usługi określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Studio MCK Mateusz Mocek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312628935

7.3.3) Ulica: Wojewódzka 48/4

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-026

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy sekcji VII 7.2.): Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: jednoosobowa działalność gospodarcza

Dotyczy sekcji VIII 8.3) - Okres realizacji zamówienia: 180 dni od dnia zawarcia umowy w zakresie całości przedmiotu zamówienia, w tym
przedstawienie sporządzonej koncepcji w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy
2024-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi