Poprawa infrastruktury oczyszczania ścieków w Gminie Dydnia

GMINA DYDNIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625832
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-02 08:41
Lokalizacja
Dydnia, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2d1361b-6d90-45f4-b6ab-1e8472ea5794
Identyfikator
6861558830
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneProdukty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energiiPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejEnergia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaRoboty na placu budowyRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie oczyszczalni ściekówWyposażenie oczyszczalni ściekówSłoneczne moduły fotoelektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

INŻYNIERIA RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 0
21 721 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625832 z dnia 2024-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury oczyszczania ścieków w Gminie Dydnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DYDNIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 224

1.5.2.) Miejscowość: Dydnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: (13) 4303002

1.5.8.) Numer faksu: (13) 4303194

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminadydnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadydnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_dydnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury oczyszczania ścieków w Gminie Dydnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2d1361b-6d90-45f4-b6ab-1e8472ea5794

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214057/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Poprawa infrastruktury oczyszczania ścieków w Gminie Dydnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

4.3.6. Umowa o dofinansowanie Projektu w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 -2027 „Poprawa Współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.02 Energia i Środowisko” działania FEPK.02.06 Zrównoważona gospodarka wodno-ściekowa” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484517

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIIiPP.271.48.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis inwestycji.
Rozbudowa istniejącej oczyszczalni ścieków komunalnych w gminie Dydnia, n. Krzemienna do maksymalnej dobowej ilość ścieków Qdśr = 750 m3 /d i RLM=6600, Qdmax = 900 m3 /d. Zamierzenie inwestycyjne mieści się w granicach działek przeznaczonych pod oczyszczalnię ścieków na działkach położonych w Krzemiennej, nr ewid. gruntów 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 29/2, 29/3, 33/2, 33/3 i obejmujące: rozbudowę istniejącej oczyszczalni ścieków komunalnych w gminie Dydnia, polegającej na budowie pompowni ścieków surowych i wód nadmiarowych, reaktora technologicznego - III ciągów technologiczny, budynku mechanicznego oczyszczania ścieków i punktu zlewnego ścieków dowożonych z tacą najazdową, zbiornika uśredniającego ścieków dowożonych, zbiornika uśredniającego osadów dowożonych, zbiornika osadu nadmiernego, budynku gospodarki osadowej, wiat pod agregat prądotwórczy wraz z samoczynnym załączaniem rezerwy, wiat na osad, stanowiska przeładunkowego skratek i piasku, fundamentu pod silos na wapno, zbiornika wód nadmiarowych, umocnienia skarp, zbiornika podziemnego przeciwpożarowego, studni pomiarowej ścieków oczyszczonych, studni wody technologicznej, murów oporowych, schodów na nasyp, przebudowie i nadbudowie istniejącego budynku technologicznego, przebudowie pompowni osadu, budowie placów manewrowych wraz z miejscami postojowymi, przebudowie odcinka sieci teletechnicznej oraz budowie urządzeń budowlanych, w tym wewnętrznych i zewnętrznych odcinków instalacji: grawitacyjnej i tłoczonej ścieków sanitarnych, wodociągowej, technologicznej, elektrycznej, oświetleniowej, sterowniczej i fotowoltaicznej.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru. Zakres robót obejmuje, w szczególności:
W skład rozbudowywanej oczyszczalni ścieków w Krzemiennej wchodzić powinny m.in. następujące obiekty, tj.:
1 - POMPOWNIA ŚCIEKÓW SUROWYCH I WÓD NADMIAROWYCH - PROJEKTOWANA
2 - BUDYNEK TECHNICZNY - ISTNIEJĄCY (ROZBUDOWA)
3A - REAKTOR BIOLOGICZNY - I CIĄG TECHNOLOGICZNY - ISTNIEJĄCY (WYMIANA WYPOSAŻENIA)
3B - REAKTOR BIOLOGICZNY - II CIĄG TECHNOLOGICZNY - ISTNIEJĄCY (WYMIANA WYPOSAŻENIA)
3C - REAKTOR BIOLOGICZNY - III CIĄG TECHBOLOGICZNY - PROJEKTOWANY
4 - BUDYNEK MECHANICZNEGO OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW I PUNKTU ZLEWNEGO ŚCIEKÓW DOWOŻONYCH - PROJEKTOWANY
4A - PUNKT ZLEWNY - TACA NAJAZDOWA - PROJEKTOWANY
5A - ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY ŚCIEKÓW DOWOŻONYCH - PROJEKTOWANY
5B - ZBIORNIK UŚREDNIAJĄCY OSADÓW DOWOŻONYCH - PROJEKTOWANY
6A - POMPOWNIA OSADU - ADAPTACJA ZBIORNIKA OSADU
6B, 6C - ZBIORNIK OSADU NADMIERNEGO (DWUKOMOROWY) - PROJEKTOWANY
7 - BUDYNEK GOSPODARKI OSADOWEJ - PROJEKTOWANY
8 - WIATA POD AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY - PROJEKTOWANA
9 - SAMOCZYNNE ZAŁĄCZENIE REZERWY - PROJEKTOWANE
10 - MIEJSCA POSTOJOWE - PROJEKTOWANE
11 - WIATA NA OSAD - PROJEKTOWANA
12 - STANOWISKO PRZEŁADUNKOWE SKRATEK - PROJEKTOWANE
13 - FUNDAMENT POD SILOS NA WAPNO - PROJEKTOWANY
14 - ZBIORNIK WÓD NADMIAROWYCH - PROJEKTOWANY
15 - WYLOT ŚCIEKÓW OCZYSZCZONYCH - ISTNIEJĄCY
15A - UMOCNIENIE SKARP - PROJEKTOWANE
16 - ZBIORNIK PODZIEMNY PRZECIWPOŻ. 100m3 - PROJEKTOWANY
Pc - PUNKT CZERPALNY WODY - PROJEKTOWANY
Sk - STUDNIA KRATY HAKOWEJ - PROJEKTOWANA
Spo - STUDNIA POMIAROWA ŚCIEKÓW OCZYSZCZONYCH - PROJEKTOWANA
SWT - STUDNIA WODY TECHNOLOGICZNEJ - PROJEKTOWANA
SCH1 - SCHODY NA NASYP - PROJEKTOWANE
S - STUDNIE KANALIZACYJNE - PROJEKTOWANE
Si - STUDNIE KANALIZACYJNE - ISTNIEJĄCE/ADAPTACJA
Sz - STUDNIE ZASUW - PROJEKTOWANE
Se - STUDNIE KABLOWE - PROJEKTOWANE
W1...W5 - WPUSTY KANALIZACYJNE - PROJEKTOWANE
MR-1, MR-2- MUR OPOROWY – PROJEKTOWANY
Realizacja obejmuje również mikroniwelację terenu oczyszczalni ścieków, wykonanie dróg wewnętrznych i placów manewrowych, oraz robót towarzyszących.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja projektowa;
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
3) Przedmiary robót - z zastrzeżeniem, że mają one jedynie charakter poglądowy i informacyjny oraz należy je traktować w sposób pomocniczy i uzupełniający do Dokumentacji projektowej i Specyfikacji technicznej, przy określeniu rzeczywistego zakresu robót składających się na przedmiot zamówienia.

4. Przekazana w postępowaniu o udzielenie zamówienia dokumentacja projektowa nawiązuje do całości zamierzenia inwestycyjnego, którego częścią jest zakres prac objętych niniejszym postępowaniem. W dokumentach znajdują się wskazania co do zakresu prac, którego dotyczy przedmiot zamówienia.
5. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia będzie odpowiedzialny za jego całokształt, a w tym za prawidłowy przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia.
Uwaga:
Przed przygotowaniem oferty należy zapoznać się z całością dokumentacji będącej załącznikiem do niniejszego ogłoszenia. W/w dokumentacja zawiera szczegółowy zakres prac, jakie obejmuje przedmiot zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21721800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22010850 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21721800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Inżynieria Rzeszów S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130333974

7.3.3) Ulica: Podkarpacka 59A

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-082

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część robót konstrukcyjno-budowlanych, część robót sanitarnych, technologicznych, roboty elektryczne i AKIPiA, teletechnika, zagospodarowanie terenu

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21721800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postepowanie o udzielenie zamówienia w trybie art.275 pkt 2 ustawy PZP, Zamawiający po przeprowadzeniu negocjacji zaprosił oferentów do złożenia ofert dodatkowych na dzień 21.11.2024 r.
2024-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane