Przygotowanie do druku, wydruk oraz dostawa kalendarzy promocyjnych Miasta Tarnowa na rok 2025
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00625891
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00625891/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-02 08:54
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee23310e-af5f-4225-836a-b2dd9124c86c
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625891 z dnia 2024-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie do druku, wydruk oraz dostawa kalendarzy promocyjnych Miasta Tarnowa na rok 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.choczynska@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10005081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie do druku, wydruk oraz dostawa kalendarzy promocyjnych Miasta Tarnowa na rok 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee23310e-af5f-4225-836a-b2dd9124c86c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625891
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033537/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Druk kalendarzy na rok 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552226
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WKP-RPT.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 17797,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje przygotowanie do druku, wydruk oraz dostawę kalendarzy na 2025 r. (ściśle wg projektu graficznego Zamawiającego), tj.:
1) KALENDARZA TRÓJDZIELNEGO SKŁADANEGO na 2025 r. o następujących parametrach:
a) format 675 x 300 mm,
b) główka druk 4+0, foliowana i podklejana, o wym. 200 x 300 mm (plus po 15 mm na zawinięcie z podklejeniem),
c) kalendarium dwukolorowe, papier offset biały min. 90 g/m2, numeracja tygodni, po 12 kartek w blokach, kartki klejone,
d) niedziele i święta wyróżnione kolorem czerwonym,
e) nazwy miesięcy i tygodnia w języku polskim i angielskim,
f) środkowa część kalendarium wyróżniona w stosunku do dolnej i górnej poprzez inną kolorystę tła,
g) pasek z regulowanym przeźroczystym okienkiem w kolorze czerwonym wskazującym dzień tygodnia,
h) pod kalendariami podkład – materiał usztywniający – karton min. 350 g/m²,
i) zawieszka lub otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza na ścianie,
j) nakład: 500 egzemplarzy
2) KALENDARZA KSIĄŻKOWEGO na 2025 r. o następujących parametrach:
a) format: 210 x 260 mm,
b) objętość: min. 144 strony,
c) układ kalendarium: tydzień na dwóch stronach,
d) oprawa twarda piankowana, nadruk na oprawie ściśle wg projektu graficznego Zamawiającego (przednia i tylna strona oraz grzbiet), narożnik okładki prosty, narożnik bloku prosty, perforacja narożników,
e) część informacyjna:
- kolorowe mapy: Europa – Mapa Polityczna, Polska – Mapa Administracyjna oraz
- dodatkowe informacje, na przykład notes teleadresowy zintegrowany z blokiem, plan roczny na 2025 r., plan urlopowy na 2025 r., dni świąteczne na świecie, odległości między miastami Polski, krajowe i międzynarodowe połączenia telefoniczne, strefy czasowe, oświadczenie o zdarzeniu drogowym, itp.
f) kalendarium bordowo-popielate lub granatowo-popielate w językach: polskim, angielskim, niemieckim,
g) tasiemka bordowa lub granatowa,
h) papier środków - biały, gramatura min. 80 g/m2,
i) na dole każdej strony - kalendarium roczne,
j) numer lub nazwa miesiąca,
k) niedziele i święta wyróżnione kolorem bordowym lub granatowym,
l) oprawa z okleiną pokrytą folią błysk,
m) nakład: 400 egzemplarzy.
Zamawiający wyraża zgodę na dostarczenie przedmiotu zamówienia, którego wymiary różnią się o +/- 5% od wymiarów wskazanych w pkt 1 i 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19655,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19655,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Print Profit Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521409154
7.3.4) Miejscowość: Zgorzelec
7.3.5) Kod pocztowy: 59-900
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19655,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2024-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |