Zakup lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 dla OSP Dydnia

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W DYDNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00625950
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00625950/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-02 09:08
Lokalizacja
Dydnia, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11691de6-d5fe-4a67-90c9-1b49f90ee53a
Identyfikator
6861544147
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Wykonawcy

1 przyznane

"DRAGON" SPÓŁKA CYWILNA, SEBASTIAN KUCHARZ, BOGUSŁAW DUDEKDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
484 620 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00625950 z dnia 2024-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 dla OSP Dydnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W DYDNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 371109258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 84

1.5.2.) Miejscowość: Dydnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: (13) 4308154

1.5.8.) Numer faksu: (13) 4303194

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminadydnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadydnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_dydnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


1. Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom. 2. Branie udziału w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów i innych klęsk. 3. Branie udziału w obronie cywilnej.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 dla OSP Dydnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11691de6-d5fe-4a67-90c9-1b49f90ee53a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00625950

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00564232/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 dla OSP Dydnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytet FEPK.02 Energia i Środowisko / działania FEPK.02.05 Adaptacja do zmian klimatu Numer naboru FEPK.02.05-IZ.00-002/23.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2024/OSPDydnia

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup i transport) jednego fabrycznie nowego, lekkiego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dydni, o parametrach nie gorszych niż wymienione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Zamówienie jest współfinansowane przez Gminę Dydnia, oraz w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 priorytet FEPK.02 Energia i Środowisko / działania FEPK.02.05 Adaptacja do zmian klimatu Numer naboru FEPK.02.05-IZ.00-002/23.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484620,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484620,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484620 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DRAGON s.c. S.Kucharz, B.Dudek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292339345

7.3.3) Ulica: ul. Kozdębie 121

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 42-530

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484620 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Odrzucono ofertę PW BIBMONT BIK Sp.j. na podstawie art.226 ust.1 pkt2 lit.c) PZP
2024-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy