Toalety ogólnodostępne na działce nr 41 w zespole Zamek Książ w Wałbrzychu
Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00626092
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00626092/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-02 09:40
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c611b9eb-328a-4d18-9ad0-f84fdb1fdfe5
- Identyfikator
- 8860002416
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00626092 z dnia 2024-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Toalety ogólnodostępne na działce nr 41 w zespole Zamek Książ w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890011550
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piastów Śląskich 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-306
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ksiaz.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ksiaz.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Toalety ogólnodostępne na działce nr 41 w zespole Zamek Książ w Wałbrzychu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c611b9eb-328a-4d18-9ad0-f84fdb1fdfe5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00626092
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00458190/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Toalety ogólnodostępne na działce nr 41 w zespole Zamek Książ w Wałbrzychu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Via botanica” (nr CZ.11.02.01/00/23_004/0000057) realizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459180
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/26/06/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2579587,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest budowa jednokondygnacyjnego, wolnostojącego budynku ogólnodostępnych toalet. Obiekt w znacznej części będzie zagłębiony w ziemi, a jego płaski dachu usytuowany będzie poniżej poziomu wschodniej krawędzi terenu przed budynkiem bramnym (wejściowym na teren kompleksu Zamek Książ). Wystrój elewacji z okładziny granitowej, nawiązujący do znajdujących się w pobliżu murów oporowych. Konstrukcja budynku w zasadzie żelbetowa - fundamenty, dach i częściowo ściany. Część ścian z bloczków wapienno-piaskowych. Parametry obiektu: powierzchnia zabudowy – 183 m2, kubatura - 640 m3, wysokość – 350 cm, powierzchnia użytkowa – 137,8 m2. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia (m.in. ukształtowanie terenu, brak możliwości wydzielenia placu manewrowego i składowiska materiałów budowlanych, realizację inwestycji na obszarze nasilonego ruchu turystycznego, bezpośrednie sąsiedztwo kas biletowych Zamku Książ, realizację zadania na obszarze chronionym Książańskiego Parku Krajobrazowego) Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę po uprzednim uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. Wizja lokalna może odbywać się w dni robocze w godzinach od 9:00 do 13:00. W celu odbycia wizji lokalnej Wykonawca składa, poprzez Platformę Zakupową, wniosek do Zamawiającego. Zamawiający wyznacza termin odbycia wizji lokalnej w terminie wskazanym we wniosku,
a jeżeli nie jest to możliwe w innym wskazanym przez Zamawiającego terminie. Maksymalny termin odbycia wizji upływa wraz z terminem zadawania pytań do postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45215500-2 - Toalety publiczne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45314310-7 - Układanie kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3136500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3136500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3136500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLUS PARTNERS Adam Kurcz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 633-199-35-41
7.3.3) Ulica: Główna 8
7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych
7.3.5) Kod pocztowy: 58-309
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3136500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |