po terminietermin 2024-10-01 01:59
Przetarg nieograniczony na wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa Amfiteatru w Nakle nad Notecią”.
Gmina Nakło nad Notecią
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 554606-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-09-16
- Termin
- 2024-10-01 01:59
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL617, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 180/2024
- Identyfikator
- NIP: 5581768632
- Wysłano
- 2024-09-13
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanychKamieniarskie roboty wykończenioweMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceUsługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.