Dostawa samochodu do transportu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Sławno

Gmina Sławno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00626298
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00626298/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-02 10:32
Lokalizacja
Sławno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-826d894d-cf2b-4c34-b97e-74bb28e4aec0
Identyfikator
4990523666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

1 przyznane

VIP CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
249 075 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00626298 z dnia 2024-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu do transportu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Sławno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sławno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: I Pułku Ułanów 11

1.5.2.) Miejscowość: Sławno

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 59 810 75 26

1.5.8.) Numer faksu: +48 59 810 75 26

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaslawno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ug.slawno.ibip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-826d894d-cf2b-4c34-b97e-74bb28e4aec0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu do transportu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Sławno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-826d894d-cf2b-4c34-b97e-74bb28e4aec0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00626298

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018860/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa samochodu do transportu osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Sławno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511638

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RSSA.271.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 231168,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu busa dostosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich posiadającego specjalną homologację i spełniającego warunki do przewozu osób zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Wymagania dotyczące pojazdu:
1) Samochód fabrycznie nowy, dopuszcza się samochód wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 r. przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych spełniający następujące parametry i posiadający następujące wyposażenie:
 ilość miejsc – maksymalnie 9 z możliwością szybkiego demontażu, wyposażone w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa,
 możliwość przewożenia jednocześnie 8 pasażerów, w tym 1 osoby przewożonej na wózku przy wykorzystaniu windy,
 samochód o pojemności 1.9 l, Turbo Diesel, co najmniej 130 KM,
 min. 5-biegowa, manualna lub automatyczna skrzynia biegów,
 norma spalin – min. Euro 6,
 zużycie paliwa – wartość uśredniona maksymalnie 8,5 litra / 100 km,
 poduszki bezpieczeństwa czołowe oraz boczne dla kierowcy i pasażera (Zamawiający dopuszcza poduszkę powietrzną boczną kierowcy i poduszki kurtynowe dla I rzędu siedzeń bez poduszki powietrznej pasażera),
 poduszki boczne powietrzne kurtynowe chroniące głowę oraz klatkę piersiową w I rzędzie siedzeń (Zamawiający dopuszcza poduszkę powietrzną boczną kierowcy i poduszki kurtynowe dla I rzędu siedzeń bez poduszki powietrznej pasażera),
 czujniki niezapiętych pasów bezpieczeństwa,
 odcięcie paliwa w przypadku uderzenia,
 przednie lampy halogenowe lub Full LED,
 przednie lampy przeciwmgielne,
 systemy ABS, ESP i BA,
 wycieraczki przedniej szyby,
 czujnik monitorowania ciśnienia w oponach,
 schowki w drzwiach przednich,
 koło zapasowe pełnowymiarowe z zestawem narzędzi i podnośnikiem,
 lusterko wsteczne w kabinie,
 lusterka zewnętrzne podgrzewane, sterowane i składane elektrycznie z czujnikiem martwego pola,
 krótka antena,
 2 kluczyki: 1 zwykły + 1 ze zdalnym sterowaniem lub 2 ze zdalnym sterowaniem,
 klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, nawiew w tylnej części pojazdu lub klimatyzacja manualna z oddzielnym sterowaniem na tylną część pojazdu,
 centralny zamek,
 drzwi boczne przesuwane prawe, sterowane manualnie,
 radioodbiornik zdalnie sterowany z zintegrowanym wyświetlaczem (Bluetooth, USB) + 4 głośniki,
 tapicerka materiałowa w kolorze ciemnoszarym,
 fotel kierowcy z podłokietnikiem,
 lakier metalik (kolor inny niż biały),
 regulowana skórzana kierownica multimedialna,
 czujniki parkowania z tyłu i z przodu,
 felgi aluminiowe 16 cali letnie,
 koła zimowe stalowe 16 cali,
 alarm samochodowy,
 apteczka pierwszej pomocy,
 trójkąt ostrzegawczy,
 gaśnica,
 atestowane mocowania dla 1 wózka inwalidzkiego (listwy cargo w podłodze, pasy mocujące wózek, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa dla osób na wózkach inwalidzkich).Wózek montowany zamiennie z siedzeniami III rzędu,
 oznakowanie zgodne z przepisami o ruchu drogowym (oklejenie samochodu emblematami informującymi o przewozie osób niepełnosprawnych, ostrzegawcze kierunkowskazy dachowe w technologii LED),
 winda dla osób niepełnosprawnych o udźwigu min. 300 kg, sterowana elektrycznie, posiadającą aktualne badania, przegląd oraz dopuszczenie do użytkowania przez Urząd Dozoru Technicznego, posiadająca deklarację zgodności WE,
 dodatkowe poręcze lub uchwyty umożliwiające bezpieczne wsiadanie i wysiadanie osób z pojazdu,
 instalacja najazdu lub windy dla wózka inwalidzkiego.
2) Samochód powinien posiadać wszystkie niezbędne dokumenty dopuszczające pojazd do ruchu drogowego na terenie UE.
3) Wykonawca zobowiązany jest wraz z dostawą samochodu przekazać:
 aktualne świadectwo homologacji na auto oraz aktualne świadectwo homologacji pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych lub świadectwo zgodności Unii Europejskiej,
 książkę gwarancyjną,
 książkę przeglądów serwisowych,
 instrukcję obsługi w języku polskim,
 dwa komplety kluczyków,
 pakiet usług serwisowych na okres 3 lat.
3. Warunki dostawy:
Dostawca zobowiązuje się dostarczyć pojazd do siedziby Zamawiającego na swój własny koszt i odpowiedzialność w terminie 100 dni od dnia podpisania umowy. Dostarczony pojazd musi spełniać wymagania przepisów prawa, obowiązujących na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego.
4. Gwarancja:
Na oferowany pojazd Wykonawca udzieli gwarancji:
1) minimum 3 lata gwarancji lub limit kilometrów do minimum 90.000,00 km na zespoły i podzespoły mechaniczne/elektryczne/elektroniczne,
2) minimum 3 lata gwarancji na powłokę lakierniczą,
3) minimum 6 lat gwarancji na perforację nadwozia.
5. Na podstawie art. 310 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249075,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249075,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249075,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vip Car Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542432283

7.3.3) Ulica: ul. Pużaka 6

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-273

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249075,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2024-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy