po terminietermin 2024-10-19 01:59
Przetarg nieograniczony na "Dostawę samochodu dla Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej"
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 563184-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-09-19
- Termin
- 2024-10-19 01:59
- Wartość
- 388 908,73 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackiePojazdy służb ratowniczychPojazdy specjalneUrządzenia sygnalizacyjneRadiotelefonyTablety graficzneGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)LatarkiJednostki prądotwórczeAparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideoSprzęt elektrotechnicznyUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneMasztyPrzedłużacze
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.