po terminietermin 2024-10-22 01:59
Przetarg nieograniczony PN/15SG/09/2024 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Wymiana urządzeń klimatyzacyjnych w serwerowni głównej wraz z zakupem serwerów w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie”
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 569541-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-09-23
- Termin
- 2024-10-22 01:59
- Wartość
- 1 620 213,54 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia klimatyzacyjneSerweryPakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.