po terminietermin 2024-10-26 01:59
PRZETARG NIEOGRANICZONY PN/13PL/09/2024 NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH I WYROBÓW MEDYCZNYCH
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 575684-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-09-25
- Termin
- 2024-10-26 01:59
- Wartość
- 18 856 215,1 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneRóżne produkty lecznicze
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.