Opracowanie Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Skołyszyn
GMINA SKOŁYSZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00627103
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00627103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-02 13:06
- Lokalizacja
- Skołyszyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe8bf31a-b313-4c13-9555-30d4555e740e
- Identyfikator
- 6851651203
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00627103 z dnia 2024-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Skołyszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKOŁYSZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skołyszyn 12
1.5.2.) Miejscowość: Skołyszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-242
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134491729
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@skolyszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.skolyszyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_skolyszyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Skołyszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe8bf31a-b313-4c13-9555-30d4555e740e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073526/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521520
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPIR.271.1.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług planistycznych określonych w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, dla zadań:
1) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Bączal Dolny (powierzchnia 502,9 ha);
2) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Bączal Górny (powierzchnia 503,9 ha);
3) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Harklowa (powierzchnia 990,80 ha);
4) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Jabłonica (powierzchnia 611,6 ha);
5) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Kunowa (powierzchnia 251,2 ha);
6) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Lipnica Górna (powierzchnia 520,9 ha);
7) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Lisów (powierzchnia 419,5 ha);
8) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Przysieki (powierzchnia 614,5 ha);
9) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Pusta Wola (powierzchnia 187,5 ha);
10) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Siedliska Sławęcińskie (powierzchnia 145,8 ha);
11) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Siepietnica (powierzchnia 271,7 ha);
12) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Sławęcin (powierzchnia 144,7 ha);
13) Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Święcany (powierzchnia 2011,7 ha).
Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Zał.Nr 2 do SWZ) oraz Projekcie umowy (Zał.Nr 5 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URBLEX Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8692003609
7.3.3) Ulica: Dębno 250
7.3.4) Miejscowość: Dębno
7.3.5) Kod pocztowy: 32-852
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |