„Utworzenie Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Czernicach Borowych”

GMINA CZERNICE BOROWE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00627225
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00627225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-02 13:30
Lokalizacja
Czernice Borowe, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-672a5115-7224-4305-92b8-8e86fecf8f7a
Identyfikator
7611485906
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty elewacyjneRoboty izolacyjneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "KOSTKA"Chojnowo 1B, PL · lot 0
193 702 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00627225 z dnia 2024-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Czernicach Borowych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICE BOROWE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dolna 2

1.5.2.) Miejscowość: Czernice Borowe

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-415

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 236746215

1.5.8.) Numer faksu: 236770013

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czerniceborowe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czerniceborowe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-672a5115-7224-4305-92b8-8e86fecf8f7a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Utworzenie Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Czernicach Borowych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-672a5115-7224-4305-92b8-8e86fecf8f7a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056721/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Utworzenie Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Czernicach Borowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520912

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EKO.271.6.2024.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 157481,30

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest remont wewnątrz i na zewnątrz budynku po dawnym sklepie i punkcie skupu mleka zlokalizowanym w miejscowości Czernice Borowe, usytuowany na działce nr 299 oraz jego zaadoptowanie na świetlicę wiejską. Nieruchomość jest własnością Gminy Czernice Borowe.
2. Zadanie współfinansowane będzie ze środków Województwa Mazowieckiego w ramach programu wsparcia pn. „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023”.

3. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje:
- wymianę więźby dachowej wraz z wymianą pokrycia dachu i obróbkami blacharskimi;
- wymianę instalacji elektrycznej;
- rozbudowę instalacji wodno- kanalizacyjnej wraz z montażem armatury;
- wykonanie stropu podwieszanego z płyt kartonowo- gipsowych z wykonaniem instalacji cieplnej;
- wykonanie na ścianach naprawy tynków cementowo- gipsowych z wykonaniem izolacji cieplnej;
- wykonanie posadzek i położenia gresu;
- malowanie wewnętrznych ścian i sufitów;
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz termomodernizację i wykonanie elewacji budynku;
- montaż paneli fotowoltaicznych wraz z grzejnikami;
- wykonanie podjazdu dostosowanego dla potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193702 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193702 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193702 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPOŁDZIELNIA SOCJALNA ,,KOSTKA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611562825

7.3.4) Miejscowość: CHOJNOWO 1B

7.3.5) Kod pocztowy: 06-415

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wymianę więźby dachowej wraz z wymianą pokrycia dachu i obróbkami blacharskimi;
- wymianę instalacji elektrycznej;
- rozbudowę instalacji wodno- kanalizacyjnej wraz z montażem armatury;
- wykonanie stropu podwieszanego z płyt kartonowo- gipsowych z wykonaniem instalacji cieplnej;
- wykonanie na ścianach naprawy tynków cementowo- gipsowych z wykonaniem izolacji cieplnej;
- wykonanie posadzek i położenia gresu;
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz termomodernizację i wykonanie elewacji budynku.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193702 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29
2024-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane