Wykonanie aranżacji wnętrz wraz z zagospodarowaniem terenu dla realizacji Biblioteki Sąsiedzkiej w Lipinkach przy ul. Klonowej 24 na potrzeby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wołominie
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.ZOFII NAŁKOWSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00627428
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00627428/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-02 14:05
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caba8de6-a87b-4e16-aff3-e8d313581fc1
- Identyfikator
- 1251142838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00627428 z dnia 2024-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie aranżacji wnętrz wraz z zagospodarowaniem terenu dla realizacji Biblioteki Sąsiedzkiej w Lipinkach przy ul. Klonowej 24 na potrzeby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wołominie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.ZOFII NAŁKOWSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000892872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wileńska 32
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@biblioteka.wolomin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: biblioteka.wolomin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie aranżacji wnętrz wraz z zagospodarowaniem terenu dla realizacji Biblioteki Sąsiedzkiej w Lipinkach przy ul. Klonowej 24 na potrzeby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wołominie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caba8de6-a87b-4e16-aff3-e8d313581fc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627428
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542129
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.38.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie aranżacji wnętrz wraz z zagospodarowaniem terenu dla realizacji Biblioteki Sąsiedzkiej w Lipinkach przy ul. Klonowej 24 na potrzeby Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie w ramach zadania „Biblioteka Sąsiedzka”
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
1) Wykonać aranżację wnętrz Biblioteki Sąsiedzkiej, zagospodarować teren wokół budynku oraz wszelkie inne roboty niezbędne do prawidłowego zakończenia inwestycji, wraz z uzyskaniem decyzji na użytkowanie w imieniu Zamawiającego w tym:
a) Roboty budowlane polegające na:
• rozbiórce i demontażu przegród wewnętrznych,
• budowie przegród wewnętrznych,
• wykończeniu powierzchni ścian,
• wykonaniu posadzek,
• wykończeniu powierzchni sufitów,
• montażu oświetlenia wewnętrznego,
• montażu stolarki drzwiowej wewnętrznej.
b) Zakup, dostawa, rozładunek i montaż pełnego umeblowania, wyposażenie wnętrz oraz wyposażenie technologiczne i socjalno – sanitarne, podręczny sprzęt p.poż i oznakowanie.
c) Dostosowanie obiektu dla osób z niepełnosprawnościami w tym zakup schodołazu gąsienicowego dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.
d) Prace związane z zagospodarowaniem terenu polegające na:
• robotach ziemnych,
• rozbiórce i demontażu fragmentów istniejących ciągów pieszych wraz z podbudową,
• montażu obiektów małej architektury,
• budowie pergoli ogrodowej,
• budowie trejażu ogrodowego,
• budowie instalacji zasilającej oświetlenie terenu oraz neonu znajdującego się na ścianie budynku gospodarczego,
• montażu oświetlenia zewnętrznego oraz oświetlenia elewacji,
• budowie wiaty śmietnikowej wraz z wykonaniem podłoża,
• wykonaniu nasadzeń zieleni oraz pielęgnacja zieleni nasadzonej podczas realizacji robót,
• otynkowanie i pomalowanie ściany budynku gospodarczego wchodzącego w ogrodzenie,
• montaż neonu na budynku biblioteki sąsiedzkiej oraz na ścianie budynku gospodarczego zlokalizowanego w ogrodzeniu.
2) Wykonać dokumentację powykonawczą na warunkach określonych w § 13 ust. 8 - 10 PPU.
3) Przenieść na Zamawiającego w ramach otrzymanego wynagrodzenia majątkowe prawa autorskie oraz prawa do wykonywania praw zależnych bez ograniczeń czasowych i terytorialnych
do wszystkich utworów powstałych w wyniku realizacji przedmiotu umowy, a w szczególności do dokumentacji powykonawczej na warunkach, o których mowa § 12 PPU.
4) Wykonać niezbędne próby techniczne wykonanych sieci, instalacji i zamontowanych urządzeń.
5) Uzyskać w imieniu Zamawiającego ostateczne i bezwarunkowe pozwolenie na użytkowanie obiektu znajdującego się na dz. 165, obręb Lipinki.
6) Sprawować nadzór techniczny nad zamontowanymi w budynku instalacjami, tj: c.o., wod.-kan., wentylacji mechanicznej, przez cały okres realizacji robót, aż do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu znajdującego się na działce nr ewid. 165, obręb Lipinki.
7) Realizowanie wytycznych i poleceń Zamawiającego dotyczących przedmiotu zamówienia.
8) Przedłożyć Zamawiającemu do akceptacji wzorniki materiałowe, katalogi wnętrzarskie itp. produktów lub elementów wyposażenia, które zamierza zastosować do realizacji przedmiotu umowy, najpóźniej 10 dni przed ich użyciem.
9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
a) Projekt Budowlany – Zamienny z 2023 r. opracowany przez Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „EKOBUD” S. c. z siedziba w Dmosin Drugi nr 89 B, 95-061 Dmosin, w który skład wchodzi:
• Projekt Zagospodarowania terenu,
• Projekt Architektoniczno – Budowlany.
b) Projekt Wykonawczy Aranżacji Wnętrz z 2023 r. opracowana przez ABM Architektura Nieruchomości
Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Stefana Czarnieckiego 22A, 44-100 Gliwice, w której skład wchodzi:
• Projekt Wykonawczy Zagospodarowania Terenu,
• Inwentaryzacja, Projekt Wykonawczy, branża architektoniczna,
• Projekt Wykonawczy, branża elektryczna,
• Projekt Wykonawczy, branża sanitarna,
• Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
• Instrukcja Ochrony Przeciwpożarowej,
• Wizualizacje, Przedmiary.
c) Decyzja Starosty Wołomińskiego Nr 361p/2024 z dnia 17.04.2024 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3645446,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3974823,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3645446,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eurodom Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743258283
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3645446,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |