po terminietermin 2024-10-16 01:59
EZ.28.129.2024 Dostawa Sekwenatora Sangera i następnej generacji do badań (NGS) dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 602485-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-10-07
- Termin
- 2024-10-16 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.