Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Ujsoły
Gmina Ujsoły
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00627985
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00627985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-02 19:31
- Lokalizacja
- Ujsoły, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-035e69d8-36c0-49dc-b77f-c2d3baf7b93d
- Identyfikator
- 5532510951
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
BARTŁOMIEJ WITULSKIUjsoły, PL · lot 0
64 638 PLNBARTŁOMIEJ WITULSKIUjsoły, PL · lot 1
66 020,4 PLNGRZEGORZ BRYJAUjsoły, PL · lot 2
89 424 PLNKRZYSZTOF MIKARajcza, PL · lot 3
16 405,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00627985 z dnia 2024-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Ujsoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ujsoły
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000552099
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 1
1.5.2.) Miejscowość: Ujsoły
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-371
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (033) 8647-350
1.5.8.) Numer faksu: +48 (033) 8647-354
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugujsoly@ujsoly.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ujsoly.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-035e69d8-36c0-49dc-b77f-c2d3baf7b93d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Ujsoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-035e69d8-36c0-49dc-b77f-c2d3baf7b93d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00087226/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Ujsoły
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PN/17/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część zamówienia nr 1 – „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ujsoły”1. Część zamówienia nr 1:
1) zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg gminnych:
Nazwa ulicy Długość odcinka
w mb
Worniczki 3000
Wojnioczka 530
M. Smereków 1300
Butorówka 3700
Zebrokówka 650
Tomaszków 220
Szymonów 650
Cerla 220
Piętków 360
Pałom* 900
Kubiesówka* 3400
Boczne 550
SUMA 15480
* Drogi znajdujące się w trudnych warunkach terenowych o ograniczonych możliwościach dojazdu, odśnieżane tylko w sytuacji, która nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa dla osób wykonujących usługę.
2) zimowe utrzymanie musi być wykonywane zgodnie z wymogami:
a) odśnieżanie dróg: na całej szerokości i długości drogi wg powyższego wykazu,
b) usuwanie śliskości zimowej dróg - utrzymanie na biało - przez posypywanie materiałami szorstkimi (piaskiem i kruszywem) w miejscach niebezpiecznych takich jak: skrzyżowanie z drogami, podjazdy, zjazdy, duże spadki dróg, w okolicach szkół, sklepów, kościołów, przystanków PKS, wlotów ulic, zatoczek przy drogach dla autobusów i samochodów osobowych (gdy zatrzymują się) oraz na wszystkich mostach.
2. Szczegóły sposób wykonania niniejszego zamówienia precyzuje załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia książki raportów dziennych, w której każdorazowy wpis musi być potwierdzony przez Koordynatora wyznaczonego przez Zamawiającego.
4. Po sezonie zimowym, tj. po zakończeniu świadczenia usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wykonawca jest zobowiązany do uprzątnięcia materiałów które służyły do posypywania dróg w terminie wskazanym przez zamawiającego.
5. Wykonawca realizujący usługę odśnieżania, w terminie 14 dni od daty podpisania umowy, ma obowiązek zaopatrzyć się w sprzęt w satelitarny – system monitorowania pojazdu oraz zawrzeć umowę z firmą monitorującą system GPS – więcej informacji w § 4 Projektu Umowy.
6. Zamawiający do wykonania powyższego zamówienia nie wskazuje czynności w zakresie realizacji zamówienia, w stosunku do których wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 63896,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część zamówienia nr 2 – „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Soblówka”1. Część zamówienia nr 2:
1) zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg gminnych:
Nazwa ulicy Długość odcinka
w mb
Soblówka Górna 1800
Hutyrowa 500
Snokówka, Smereków Wielki* 2000
Pod Grapy I 800
Pod Grapy II
500
Śliwkówka 1500
Kiełbasówka 1000
Kiełbasówka Mała, Berno * 500
Królowa 2500
Szczytówka* 1500
Młynarzowa 700
Petkówka 300
Gibaska 180
Parkingi: przy SSM w Soblówce, Morgi 1000 m2
SUMA 13780
* Drogi znajdujące się w trudnych warunkach terenowych o ograniczonych możliwościach dojazdu, odśnieżane tylko w sytuacji, która nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa dla osób wykonujących usługę.
2) zimowe utrzymanie musi być wykonywane zgodnie z wymogami:
a) odśnieżanie dróg: na całej szerokości i długości drogi wg powyższego wykazu,
b) usuwanie śliskości zimowej dróg - utrzymanie na biało - przez posypywanie materiałami szorstkimi (piaskiem i kruszywem) w miejscach niebezpiecznych takich jak: skrzyżowanie z drogami, podjazdy, zjazdy, duże spadki dróg, w okolicach szkół, sklepów, kościołów, przystanków PKS, wlotów ulic, zatoczek przy drogach dla autobusów i samochodów osobowych (gdy zatrzymują się) oraz na wszystkich mostach.
2. Szczegóły sposób wykonania niniejszego zamówienia precyzuje załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia książki raportów dziennych, w której każdorazowy wpis musi być potwierdzony przez Koordynatora wyznaczonego przez Zamawiającego.
4. Po sezonie zimowym, tj. po zakończeniu świadczenia usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wykonawca jest zobowiązany do uprzątnięcia materiałów które służyły do posypywania dróg w terminie wskazanym przez zamawiającego.
5. Wykonawca realizujący usługę odśnieżania, w terminie 14 dni od daty podpisania umowy, ma obowiązek zaopatrzyć się w sprzęt w satelitarny – system monitorowania pojazdu oraz zawrzeć umowę z firmą monitorującą system GPS – więcej informacji w § 4 Projektu Umowy.
6. Zamawiający do wykonania powyższego zamówienia nie wskazuje czynności w zakresie realizacji zamówienia, w stosunku do których wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 78694,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część zamówienia nr 3 – „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Złatna”1. Część zamówienia nr 3:
1) zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg gminnych:
Nazwa ulicy Długość w mb
Ciapkówka 300
Jastrzębie 1500
Lury 1100
Kotrysia Polana * Łobuzkówka* 2200
Zapolanka* 2800
Zagroń* 2000
Bucioryska* 700
Sułki 300
Motykówka* 850
Huta 650
Cerla* 700
Bura – Polana 400
Okrągłe* 2000
Parkingi: przy Kaplicy, nad mostem „Jastrzębie” Ok. 2000 m2
SUMA 15900
* Drogi znajdujące się w trudnych warunkach terenowych o ograniczonych możliwościach dojazdu, odśnieżane tylko w sytuacji, która nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa dla osób wykonujących usługę.
2) zimowe utrzymanie musi być wykonywane zgodnie z wymogami:
a) odśnieżanie dróg: na całej szerokości i długości drogi wg powyższego wykazu,
b) usuwanie śliskości zimowej dróg - utrzymanie na biało - przez posypywanie materiałami szorstkimi (piaskiem i kruszywem) w miejscach niebezpiecznych takich jak: skrzyżowanie z drogami, podjazdy, zjazdy, duże spadki dróg, w okolicach szkół, sklepów, kościołów, przystanków PKS, wlotów ulic, zatoczek przy drogach dla autobusów i samochodów osobowych (gdy zatrzymują się) oraz na wszystkich mostach.
2. Szczegóły sposób wykonania niniejszego zamówienia precyzuje załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia książki raportów dziennych, w której każdorazowy wpis musi być potwierdzony przez Koordynatora wyznaczonego przez Zamawiającego.
4. Po sezonie zimowym, tj. po zakończeniu świadczenia usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wykonawca jest zobowiązany do uprzątnięcia materiałów które służyły do posypywania dróg w terminie wskazanym przez zamawiającego.
5. Wykonawca realizujący usługę odśnieżania, w terminie 14 dni od daty podpisania umowy, ma obowiązek zaopatrzyć się w sprzęt w satelitarny – system monitorowania pojazdu oraz zawrzeć umowę z firmą monitorującą system GPS – więcej informacji w § 4 Projektu Umowy.
6. Zamawiający do wykonania powyższego zamówienia nie wskazuje czynności w zakresie realizacji zamówienia, w stosunku do których wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 78694,44 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część zamówienia nr 4 – „Zimowe utrzymanie drogi gminnej ul. Danielki do przysiółka Młada Hora”1. Część zamówienia nr 4:
1) zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg gminnych:
Nazwa ulicy Długość w mb
Ul. Danielki oraz przysiółek Młada Hora* 8000
SUMA 8000
* Droga znajdująca się w trudnych warunkach terenowych o ograniczonych możliwościach dojazdu, odśnieżane tylko w sytuacji, która nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa dla osób wykonujących usługę.
2) zimowe utrzymanie musi być wykonywane zgodnie z wymogami:
a) odśnieżanie dróg: na całej szerokości i długości drogi wg powyższego wykazu,
b) usuwanie śliskości zimowej dróg - utrzymanie na biało - przez posypywanie materiałami szorstkimi (piaskiem i kruszywem) w miejscach niebezpiecznych takich jak: skrzyżowanie z drogami, podjazdy, zjazdy, duże spadki dróg, w okolicach szkół, sklepów, kościołów, przystanków PKS, wlotów ulic, zatoczek przy drogach dla autobusów i samochodów osobowych (gdy zatrzymują się) oraz na wszystkich mostach.
2. Szczegóły sposób wykonania niniejszego zamówienia precyzuje załącznik nr 4 do SWZ – Projekt umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia książki raportów dziennych, w której każdorazowy wpis musi być potwierdzony przez Koordynatora wyznaczonego przez Zamawiającego.
4. Po sezonie zimowym, tj. po zakończeniu świadczenia usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wykonawca jest zobowiązany do uprzątnięcia materiałów które służyły do posypywania dróg w terminie wskazanym przez zamawiającego.
5. Wykonawca realizujący usługę odśnieżania, w terminie 14 dni od daty podpisania umowy, ma obowiązek zaopatrzyć się w sprzęt w satelitarny – system monitorowania pojazdu oraz zawrzeć umowę z firmą monitorującą system GPS – więcej informacji w § 4 Projektu Umowy.
6. Zamawiający do wykonania powyższego zamówienia nie wskazuje czynności w zakresie realizacji zamówienia, w stosunku do których wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 17983,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64638,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64638,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64638,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bartłomiej Witulski
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Maciej Mieczysław Iwanek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364541449
7.3.3) Ulica: Soblówka 185a
7.3.4) Miejscowość: Ujsoły
7.3.5) Kod pocztowy: 34-371
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64638,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66020,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80676,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66020,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bartłomiej Witulski
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Maciej Mieczysław Iwanek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364541449
7.3.3) Ulica: Soblówka 185a
7.3.4) Miejscowość: Ujsoły
7.3.5) Kod pocztowy: 34-371
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66020,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89424,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89424,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89424,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Bryja Przedsiębiorstwo Budowlano Transportowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240824525
7.3.3) Ulica: Złatna 282
7.3.4) Miejscowość: Ujsoły
7.3.5) Kod pocztowy: 34-371
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89424,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16405,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17970,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16405,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe "Mika" Krzysztof Mika
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072879281
7.3.3) Ulica: 18
7.3.4) Miejscowość: Rajcza
7.3.5) Kod pocztowy: 34-370
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16405,2 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30| 2024-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |