Cyberbezpieczny samorząd – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki

GMINA RACZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00628319
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00628319/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-03 08:43
Lokalizacja
Raczki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1159a80d-b211-4a8e-9b1a-1b26fca13a5c
Identyfikator
8442141606
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi zapoznawania użytkownika z obsługa komputera i usługi szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwaUsługi szkolenia w dziedzinie zarządzaniaSerwery siecioweUsługi doradcze w zakresie bezpieczeństwaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceUrządzenia siecioweUrządzenia komputeroweJednostki prądotwórczeElementy składowe sieciSprzęt związany z komputeramiUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi rozbudowy sprzętu komputerowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628319 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny samorząd – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670935

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Raczki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-420

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@raczki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.raczki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://raczki.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczny samorząd – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1159a80d-b211-4a8e-9b1a-1b26fca13a5c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628319

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058210/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Cyberbezpieczny samorząd – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604122

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ING.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 308900 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki tj. dostawa, wdrożenie Oprogramowania Email Secure Gateway, zasilacza awaryjnego UPS, serwera aplikacyjnego, serwera kopii zapasowych, oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, oprogramowania antywirusowego, testy i konfiguracja UTM, dostawa NAS, dostawa, instalacja i kofiguracja oprogramowania SIEM, konfiguracja i segmentacja sieci w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd – Gmina Raczki".

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80533000-9 - Usługi zapoznawania użytkownika z obsługa komputera i usługi szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80532000-2 - Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania

48821000-9 - Serwery sieciowe

79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

32422000-7 - Elementy składowe sieci

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72541000-9 - Usługi rozbudowy sprzętu komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Stosowanie do art. 255 pkt 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) Zamawiający unieważnia postępowanie „Cyberbezpieczny samorząd – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Gminy Raczki”
Uzasadnienie
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy