„Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MARZĘCICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00628376
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00628376/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-03 08:57
- Lokalizacja
- Marzęcice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-919a3156-f7f3-4270-9dc4-4feb2d1084b0
- Identyfikator
- 5080027103
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628376 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MARZĘCICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100113600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 68
1.5.2.) Miejscowość: Marzęcice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-337
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ospmarzecice@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.facebook.com/strazospmarzecice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-919a3156-f7f3-4270-9dc4-4feb2d1084b01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-919a3156-f7f3-4270-9dc4-4feb2d1084b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628376
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00576928/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 „Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580697
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Marzęcicach.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
3) Pojazd musi być fabrycznie nowy, zabudowany w roku dostawy. Dopuszcza się zabudowę na podwoziu wyprodukowanym nie później niż rok przed dostawą pojazdu.
4) Zamawiający wymaga by Wykonawca udzielił minimum 24 miesiące gwarancji na dostarczony pojazd.
5) Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień:
34114000-9 Pojazdy Specjalne
34144210-3 Wozy Strażackie
6) Za termin dostawy uważa się przekazanie samochodu Zamawiającemu protokołem zdawczo-odbiorczym podpisanym przez Zamawiającego i Wykonawcę.
7) Zadanie jest współfinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach „Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych”
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380070,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380070,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380070,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IUVO CARS Jan Świeboda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491735358
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380070,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |