Kursy nauki języka angielskiego ON-LINE w ramach projektu Zachodniopomorska Akademia PSZ

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00628448
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00628448/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-03 09:11
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db5fe9eb-4065-45bc-b12d-2cf79a71f3bd
Identyfikator
8512680829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweOferowanie kursów językowych

Wykonawcy

1 przyznane

"L2 - LANGUAGE CONSULTING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
227 469 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628448 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kursy nauki języka angielskiego ON-LINE w ramach projektu Zachodniopomorska Akademia PSZ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810144462

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 41

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-383

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wup.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wup.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db5fe9eb-4065-45bc-b12d-2cf79a71f3bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kursy nauki języka angielskiego ON-LINE w ramach projektu Zachodniopomorska Akademia PSZ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db5fe9eb-4065-45bc-b12d-2cf79a71f3bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628448

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045906/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.25 Usługa organizacji kursów językowych PSZ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Zachodniopomorska Akademia PSZ” współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach FEPZ 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego, Działanie 6.4 Wzmocnienie potencjału Publicznych Służb Zatrudnienia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WUP.XV.262.99.2024.AŻ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 306090 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi edukacyjnej poprzez przeprowadzenie ON-LINE kursów nauki języka angielskiego dla pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia.
Kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem. Odbywać się on-line za pomocą dostępnych, bezpłatnych komunikatorów (np. Teems, Zoom, Skype), które umożliwią sprawną naukę.
Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.:
a. przygotowanie i przeprowadzenie pre testów weryfikujących poziom znajomości języka angielskiego uczestników kursu;
b. przygotowanie i przeprowadzenie post testów weryfikujących poziom znajomości języka angielskiego uczestników kursu;
c. opracowanie programów kursów zgodnie z poziomem znajomości języka angielskiego uczestników na podstawie wyników pre testu;
d. dobór i zapewnienie materiałów szkoleniowych i form nauczania zgodnie z wytycznymi CEFR i przekazanie ich uczestnikom w formie elektronicznej;
e. przygotowanie planu i harmonogramu zajęć indywidualnie dla każdego uczestnika – dzień i godzina zajęć;
f. realizacja kursów w wersji on-line
Zakończenie kursów przewidziane jest na 30-06-2025. Liczba uczestników nie więcej niż 57 osób z różnym poziomem umiejętności językowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zawiera Załącznik 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80580000-3 - Oferowanie kursów językowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235740,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341623,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235740,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: L2 Language Consulting Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213005596

7.3.3) Ulica: Marszałkowska

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-590

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227469 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

umowę zawarto na kwotę odpowiadającą rzeczywistej liczbie uczestników na dzień zawierania umowy
2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi