Remont zewnętrznych elementów budynku Ośrodka Zdrowia w Międzyborzu

Gmina Międzybórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00628453
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00628453/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-03 09:11
Lokalizacja
Międzybórz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4620a249-8739-4b29-b1e1-fe521e0ff5ea
Identyfikator
9111777759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628453 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zewnętrznych elementów budynku Ośrodka Zdrowia
w Międzyborzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Międzybórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854889

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 13

1.5.2.) Miejscowość: Międzybórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-513

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@miedzyborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.miedzyborz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4620a249-8739-4b29-b1e1-fe521e0ff5ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zewnętrznych elementów budynku Ośrodka Zdrowia
w Międzyborzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4620a249-8739-4b29-b1e1-fe521e0ff5ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628453

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221173/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont zewnętrznych elementów budynku Ośrodka Zdrowia w Międzyborzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533836

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.1.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” mająca na celu prace remontowe i renowacyjne zewnętrznej części zabytkowego budynku publicznego. W budynku mieści się Ośrodek Zdrowia. Budynek murowany z cegły, częściowo otynkowany, na rzucie prostokąta, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Dach dwuspadowy, kryty dachówką. Obecnie okna drewniane o konstrukcji skrzynkowej z podziałem i szprosami. Stan stolarki kwalifikuje ją w całości do wymiany. Okna są nieszczelne, elementy drewniane – biologicznie skorodowane, okucia uszkodzone. Planuje się wymianę okien wraz z parapetami i obróbką. Przeprowadzenie kompleksowego remontu stolarki okiennej, polegającego na wymianie okien z zachowaniem wymiarów, kształtu i układu istniejącej stolarki poprawi zarówno estetyczne walory budynku, jak również efektywność energetyczną budynku. Odrestaurowaniu należy również poddać zniszczone zewnętrzne tynki cementowo-wapienne, ozdobne rzeźbione krokwie dachowe wraz z nadbitką oraz szczytowe pionowe wykończenia deską elewacyjną. Budynek mieści się przy ul. Sycowskiej 34, 56-513 Międzybórz, działka nr 875/3 obręb Międzybórz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane