„Plan Ogólny Gminy Gardeja”.

GMINA GARDEJA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00628514
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00628514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-03 09:24
Lokalizacja
Gardeja, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ab21106-3526-40a3-828a-637a68aeefb8
Identyfikator
5811850255
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628514 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Plan Ogólny Gminy Gardeja”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARDEJA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kwidzyńska 27

1.5.2.) Miejscowość: Gardeja

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-520

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 55 26204050

1.5.8.) Numer faksu: 55 2624055

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gardeja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gardeja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gardeja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Plan Ogólny Gminy Gardeja”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ab21106-3526-40a3-828a-637a68aeefb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037103/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Plan Ogólny Gminy Gardeja

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane ze środków KPO w ramach inwestycji A1.3.1 "Wdrożenie reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego".

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu planu ogólnego gminy Gardeja.
2. Podstawą opracowania planu ogólnego jest: Uchwała Nr III/17/2024 Rady Gminy Gardeja z dnia 26 czerwca 2024 r. w
sprawie przystąpienia do sporządzenia Planu Ogólnego gminy Gardeja.
3. Obszar opracowania planu ogólnego: gmina Gardeja (w granicach administracyjnych) obejmująca sołectwa: Bądki,
Cygany, Czarne Dolne, Czarne Górne, Czarne Małe I, Czarne Małe II, Gardeja I, Gardeja II, Gardeja III, Jaromierz,
Klasztorek, Krzykosy, Morawy, Nowa Wioska, Otłowiec, Otłówko, Otoczyn, Pawłowo, Rozajny, Rozajny Małe, Trumieje,
Wandowo, Wracławek i Zebrdowo. Powierzchnia ewidencyjna gminy wynosi ok. 19 270 ha.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z brzmieniem art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jest niezgodna z przepisami ustawy. Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi