Przebudowa drogi gminnej nr 350309W na cz. działki nr 716 w m. Bartodzieje gmina Jastrzębia w ramach zadania pn Budowa drogi dojazdowej w miejscowości Bartodzieje na działce nr ew. 716
Gmina Jastrzębia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00628582
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00628582/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-03 09:39
- Lokalizacja
- Jastrzębia, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ee0427f-1c34-47f6-838f-1a0c07f11c86
- Identyfikator
- 7962942660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628582 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 350309W na cz. działki nr 716 w m. Bartodzieje gmina Jastrzębia w ramach zadania pn Budowa drogi dojazdowej w miejscowości Bartodzieje na działce nr ew. 716
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastrzębia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jastrzębia 110
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębia
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-631
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 384-05-05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@jastrzebia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jastrzebia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ee0427f-1c34-47f6-838f-1a0c07f11c861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 350309W na cz. działki nr 716 w m. Bartodzieje gmina Jastrzębia w ramach zadania pn Budowa drogi dojazdowej w miejscowości Bartodzieje na działce nr ew. 7162.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ee0427f-1c34-47f6-838f-1a0c07f11c86
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628582
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054679/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa drogi dojazdowej w miejscowości Bartodzieje na działce nr ew. 716
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia
Roboty przygotowawcze na odcinku 0,395 km (cięcie korekcyjne gałęzi drzew wraz z wywiezieniem oraz karczowanie krzaków wraz z wywiezieniem pozostałości)
Roboty ziemne:
Wykopy - 836,71 m2
Formowanie nasypów z gruntu dowiezionego G1 – 69,76 m3
Wykonanie podbudowy:
Warstwa mrozoochronna z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C1,5/2 grubości 22 cm – 2122,00 m2
Warstwa podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 (C90/3) grubości 20 cm – 1 882,00 m2
Skropienie emulsją asfaltową kruszywa w ilości 0,5-0,7 kg/m2- 1 882,00 m2
Roboty nawierzchniowe:
Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W 50/70 grubości 5 cm – 1 818,00 m2
Skropienie emulsją asfaltową warstwy wiążącej z betonu asfaltowego w ilości 0,1-0,3 kg/m2 – 1 818,00 m2
Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S 50/70 grubości 4 cm – 1 770,00 m2
Nawierzchnia z kruszywa łamanego 0/31,5 mm C90/3 grubości 15 cm – 635,00 m2
Roboty towarzyszące i wykończeniowe:
Regulacja wysokościowa zasuw wodociągowych wraz z wymiana kołnierza na nowy
Regulacja wysokościowa hydrantów wodociągowych wraz z wymianą kołnierza na nowy
Ułożenie rur ochronnych A110PS na kable elektryczne (komplet)
Ułożenie rur zapasowych SRS 160 przy kablach elektrycznych wraz z zaślepieniem mufami uszczelniającymi
Ułożenie rur ochronnych A110PS na kable teletechniczne
Odwodnienie:
Dren objętościowy szerokości 40 cm i głębokości 60 cm wykonany z kruszywa naturalnego 8/31,5 w otulinie z geowłókniny filtracyjnej – wierzch wykończony w formie muldy głębokości 10 cm – 400,00 m
Organizacja ruchu:
Znaki drogowe oraz słupki do znaków D50
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45232460-4 - Roboty sanitarne
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467400 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 680077,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 467400 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętem Specjalistycznym Joanna Adamczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962141204
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębia
7.3.5) Kod pocztowy: 26-631
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 467400 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |