„Prace przy zabytkowym dworze w miejscowości Parczew”.
GMINA SIEROSZEWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00628704
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00628704/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-03 10:03
- Lokalizacja
- Sieroszewice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c908e5e-e1f6-4962-9347-2a20db830179
- Identyfikator
- 6222565007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628704 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Prace przy zabytkowym dworze w miejscowości Parczew”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEROSZEWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855156
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ostrowska 65
1.5.2.) Miejscowość: Sieroszewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-405
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sieroszewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sieroszewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c908e5e-e1f6-4962-9347-2a20db8301791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Prace przy zabytkowym dworze w miejscowości Parczew”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c908e5e-e1f6-4962-9347-2a20db830179
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628704
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044583/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Prace przy zabytkowym dworze w miejscowości Parczew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519811
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.TP.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie prac konserwatorskich,
restauratorskich oraz robót budowlanych pozwalających na poprawę stanu
Zabytku.
Planowany do wykonania zakres prac obejmować będzie wymianę
pokrycia dachowego ryzalitu przy wejściu głównym wraz z niezbędnymi
pracami dotyczącymi elementów związanych z pokryciem dachowym m.in.
wymiana/uzupełnienie rynien czy rur spustowych oraz niezbędna obróbka
blacharsko dekarska, remont drewnianych gzymsów znajdujących się nad
portykiem oraz drewnianych gzymsów ryzalitu bocznego.
Powyższe prace są elementem obowiązkowym do realizacji i "mają
pierwszeństwo" przed innymi działaniami na obiekcie, realizowanymi z
dofinansowania.
Wszystkie prace należy prowadzić pod nadzorem konserwatorskim.
Szczegółowo opisany przedmiot zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej oraz kosztorysie ślepym stanowiących załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394986,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1082407,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394986,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KEMPA S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5140343234
7.3.4) Miejscowość: Siedlików
7.3.5) Kod pocztowy: 63-500
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394986,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |