po terminietermin 2024-11-05 00:59
PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH PN/17PL/10/2024
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 635612-2024
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2024-10-21
- Termin
- 2024-11-05 00:59
- Wartość
- 944 442 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.