Kursy językowe dla wychowanków rodzin zastępczych w projekcie „#Rodzina”

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00628919
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00628919/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-03 10:55
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99304f61-83b3-480e-aaec-ce4a4c708b33
Identyfikator
7282382535
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oferowanie kursów językowychUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628919 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kursy językowe dla wychowanków rodzin zastępczych w projekcie „#Rodzina”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472219069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133 D lokal 214

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-318

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 676 34 87

1.5.8.) Numer faksu: 42 676 34 87

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oferty.pcpr@lodzkiwschodni.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcpr-lodzkiwschodni.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99304f61-83b3-480e-aaec-ce4a4c708b33

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kursy językowe dla wychowanków rodzin zastępczych w projekcie „#Rodzina”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99304f61-83b3-480e-aaec-ce4a4c708b33

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628919

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096635/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Kursy doszkalające w projekcie #Rodzina

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

. „#Rodzina” współfinansowanego w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, priorytet FELD.07.00 Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem, działanie FELD.07.12 Usługi na rzecz rodziny

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603064

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/FELD/PCPR/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem usługę polegającą na udziale w kursie języka angielskiego dla dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu łódzkiego wschodniego (ogółem 16 kursów językowych języka angielskiego) i będzie świadczona w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1.01.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 393600,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem usługę polegającą na udziale w kursie języka hiszpańskiego dla dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu łódzkiego wschodniego (1 kurs języka hiszpańskiego) i będzie świadczona w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1.01.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 25600,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem usługę polegającą na udziale w kursie języka niemieckiego dla dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu łódzkiego wschodniego (1 kurs języka niemieckiego) i będzie świadczona w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 1.01.2025 r. do dnia 31.08.2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 25600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Powiat Łódzki Wschodni Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, unieważnia prowadzone postępowanie/część postępowania z uwagi na fakt, iż cena złożonych w postępowaniu ofert przewyższa przeznaczoną kwotę.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Powiat Łódzki Wschodni Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, unieważnia prowadzone postępowanie/część postępowania z uwagi na fakt, iż cena złożonych w postępowaniu ofert przewyższa przeznaczoną kwotę.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Powiat Łódzki Wschodni Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, unieważnia prowadzone postępowanie/część postępowania z uwagi na fakt, iż cena złożonych w postępowaniu ofert przewyższa przeznaczoną kwotę.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi