Usługa transportowa dla osób bezdomnych i innych osób ubogich przebywających w przestrzeni publicznej z centrum miasta do Ogrzewalni – realizowana przez MOPS w Krakowie.

Gmina Miejska Kraków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00629087
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00629087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-03 11:22
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99c06ddc-15af-43ca-b827-fbaa20b6cca0
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ SURÓWKAWieliczka, PL · lot 0
75 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00629087 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa transportowa dla osób bezdomnych i innych osób ubogich przebywających w przestrzeni publicznej z centrum miasta do Ogrzewalni – realizowana przez MOPS w Krakowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków

1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefińska 14

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-529

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: do@mops.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99c06ddc-15af-43ca-b827-fbaa20b6cca0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa transportowa dla osób bezdomnych i innych osób ubogich przebywających w przestrzeni publicznej z centrum miasta do Ogrzewalni – realizowana przez MOPS w Krakowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99c06ddc-15af-43ca-b827-fbaa20b6cca0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048841/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Usługa transportowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560518

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa dla osób bezdomnych i innych osób ubogich przebywających w przestrzeni publicznej z centrum miasta do Ogrzewalni przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie.
2. W ramach realizacji usługi Wykonawca zapewnieni przewóz osób bezdomnych i innych osób ubogich z ogrzewalni, autobusem lub busami (2 busy lub 2 kursy 1 busem) zapewniającymi nie mniej niż łącznie 50 miejsc w tym łącznie minimum 20 miejsc siedzących w formie kursu popołudniowego.
3. Przewóz osób obejmuje popołudniowy kurs autobusu/busów, który będzie realizowany codziennie w okresie od 1 grudnia 2024 r. do 30 kwietnia 2025 r. z postoju „K+R” przy ul. Monte Casino koło przystanku Rondo Grunwaldzkie 05 Ogrzewalni przy ul. Księcia Józefa 52 w Krakowie. Przejazd powinien zostać zrealizowany w godzinach od 17.30 do 19.00 (jeśli 2 kursy 1 busem to w godzinach 17.30 – 19:00). Odjazd busa o około 17:45 (jeśli 2 busy to 17:45 oraz 18:30).
4. Wykonawca zapewni autobus/bus z kierowcą.
5. Wykonawca zapewni wykwalifikowanych kierowców, posiadających stosowne uprawnienia do kierowania pojazdami silnikowymi oraz spełniających wymagania określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym oraz Ustawie z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym.
6. Wykonawca musi posiadać protokół dopuszczenia pojazdu i kierowcy do przewozu osób oraz posiadać wymagane przepisami dokumenty m.in. licencję przewoźnika.
7. Wykonawca musi posiadać wymagane prawem ubezpieczenia.
8. Autobus/bus będzie sprawny technicznie - za sprawność techniczną pojazdu odpowiada Wykonawca.
9. Autobus/bus winien posiadać sprawne ogrzewanie i oświetlenie.
10. Pojazd na każdy kurs powinien zostać podstawiony czysty wewnątrz i z zewnątrz. Wykonawca usunie, zasłoni lub zaklei reklamy znajdujące się na powierzchni zewnętrznej i wewnątrz autobusu na czas realizacji usługi. Wykonawca zapewni codzienną dezynfekcję pojazdu po zakończeniu kursu.
11. Pojazd powinien być oznaczony „Przejazd Ogrzewalnia”.
12. Wykonawca złoży wniosek do ZTP w Krakowie o ustalenie zasad korzystania z ww. przystanków komunikacyjnych zlokalizowanych na terenie miasta Krakowa.
13. Obowiązki Wykonawcy względem kursu:
1) Wykonawca ma obowiązek prowadzenia zestawienia dla popołudniowego
przejazdu: „Liczba osób korzystających z popołudniowego transportu”;
2) Zestawienia z przejazdu Wykonawca przekazuje w formie elektronicznej wg stanu na koniec miesiąca do 3 dnia roboczego kolejnego miesiąca na adres db@mops.krakow.pl. Zestawienia w formie papierowej, potwierdzone podpisem osoby upoważnionej do zawarcia umowy na realizację usługi transportowej, Wykonawca przekazuje jako załączniki do faktury za realizację usługi.
14. Szczegółowy zakres świadczenia usługi:
1) Podczas kursu popołudniowego w grudniu 2024 r. Zamawiający nie przewiduje udziału swoich pracowników. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia 2025 r. w kursie będzie uczestniczyć dwóch pracowników ze strony Zamawiającego;
2) Wszelkie koszty związane z eksploatacją autobusu/busów pozostaną po stronie Wykonawcy;
3) Wykonawca gwarantuje bezpieczeństwo osób i mienia podczas wykonywania usługi przewozu;
4) Zamawiający nie bierze odpowiedzialności za wypadki, w wyniku których nastąpi uszkodzenie ciała, śmierć, czy szkoda materialna spowodowana działaniami Wykonawcy;
5) W przypadku awarii autobusu/busów w trakcie przejazdu lub wystąpienia innych zdarzeń uniemożliwiających kontynuację przewozu dotychczasowym pojazdem, Wykonawca ma obowiązek podstawić niezwłocznie, na własny koszt, pojazd zastępczy.

Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60100000-9 Usługi w zakresie transportu drogowego.

1. Terminy realizacji zamówienia: od dnia 1 grudnia 2024 r. do dnia 30 kwietnia 2025 r.
2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia, określa umowa, której wzór stanowi załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAT-POL MATEUSZ SURÓWKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6831722153

7.3.4) Miejscowość: SZCZYGŁÓW 71, WIELICZKA

7.3.5) Kod pocztowy: 32-040

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30
2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi