Usługi szkoleniowe i doradcze w ramach projektu pn.: „Placówka Wsparcia Dziennego „Marzenia i Pasje”

Ośrodek Pomocy Społecznej w Połańcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00629290
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00629290/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-03 11:50
Lokalizacja
Połaniec, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b73b495-1c6b-45bd-ac27-c8931c5e0ee2
Identyfikator
8661170269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi doradztwaUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00629290 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi szkoleniowe i doradcze w ramach projektu pn.: „Placówka Wsparcia
Dziennego „Marzenia i Pasje”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Pomocy Społecznej w Połańcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005660451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ruszczańska 27

1.5.2.) Miejscowość: Połaniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-230

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ops@poczta.polaniec.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ops-polaniec.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b73b495-1c6b-45bd-ac27-c8931c5e0ee2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi szkoleniowe i doradcze w ramach projektu pn.: „Placówka Wsparcia
Dziennego „Marzenia i Pasje”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b73b495-1c6b-45bd-ac27-c8931c5e0ee2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629290

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Placówka Wsparcia Dziennego „Marzenia i Pasje”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524794

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OPS.26.19.2024.EFS.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA RODZICÓW część 1

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

85312320-8 - Usługi doradztwa

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.) Wartość części: 66400,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA DZIECI: część 2

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

85312320-8 - Usługi doradztwa

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.) Wartość części: 81900,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DZIECI I RODZICÓW: część 3

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

85312320-8 - Usługi doradztwa

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.) Wartość części: 135800,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z powyższym Zamawiający uchyla wybór oferty najkorzystniejszej na część 1 z dnia 14.11.2024 r. oraz unieważnia postępowanie na ta część na podstawie art. 255 pkt 7 (tj. Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263) oraz w związku z art. 255 pkt 2) – kolejna złożona oferta w postępowaniu na część nr 1 podlegała odrzuceniu.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024. poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie na część nr 2 unieważniono.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024. poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie na część nr 3 unieważniono.

2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi