Dostawa mebli oraz innych elementów wyposażenia wraz z montażem do Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie - etap 2
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00629480
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00629480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-03 12:22
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce1b85d8-2399-4470-abdd-0d53d035f41e
- Identyfikator
- 6751000328
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00629480 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli oraz innych elementów wyposażenia wraz z montażem do Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie - etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350761682
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Osiedle Górali 5
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-959
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@okn.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.okn.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce1b85d8-2399-4470-abdd-0d53d035f41e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mebli oraz innych elementów wyposażenia wraz z montażem do Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie - etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce1b85d8-2399-4470-abdd-0d53d035f41e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00267575/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa mebli oraz innych elementów wyposażenia wraz z montażem do Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie [zamówienie w podziale na części]
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560511
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/PN/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 147400,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, transport wraz z montażem mebli oraz innych elementów wyposażenia z przeznaczeniem na zagospodarowanie przestrzeni wnętrz pracowni młodzieżowej oraz przestrzeni dla prowadzenia działalności programowej w Siedzibie Głównej Zamawiającego na os. Górali 5 oraz dwóch przestrzeni wytchnieniowych: w Siedzibie Głównej Zamawiającego na os. Górali 5 oraz ARTzonie na os. Górali 4 w Ośrodku Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie – etap 2. W zakres zamówienia wchodzą m.in. meble gotowe (stoły, krzesła, fotele, kanapy, pufy, meble kuchenne), meble na zamówienie (kanapy, półki i regały, przebieralnia, zasłony) oraz elementy okładzin ściennych i sufitowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39111000-3 - Siedziska
39112000-0 - Krzesła
39121200-8 - Stoły
39122000-3 - Kredensy i biblioteczki
39515000-5 - Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181302,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444695,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181302,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KRAKOWSKA FABRYKA MEBLI GRAŻYNA KOSTRZ-DUKAT,
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: KRAKOWSKA FABRYKA MEBLI MONIKA PIEPRZYCA-PTASZNIK, KRAKOWSKA FABRYKA MEBLI RYSZARD KASZOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751238538
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębia
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181302,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-30| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |