Dostawa prasy rolującej na potrzeby gospodarstwa przy ZSRCKU w Trzciance

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00629640
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00629640/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-03 12:48
Lokalizacja
Trzcianka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f33bfa53-3098-46bf-b36f-a2edc8b6450d
Identyfikator
7881004696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Prasy do belowania słomy lub paszy

Wykonawcy

1 przyznane

KORBANEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnowo Podgórne, PL · lot 0
252 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00629640 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa prasy rolującej na potrzeby gospodarstwa przy ZSRCKU w Trzciance

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSRCKU Trzcianka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000099487

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 15A

1.5.2.) Miejscowość: Trzcianka

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-316

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jaugustynek@zsrcku.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrcku.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f33bfa53-3098-46bf-b36f-a2edc8b6450d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa prasy rolującej na potrzeby gospodarstwa przy ZSRCKU w Trzciance

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f33bfa53-3098-46bf-b36f-a2edc8b6450d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629640

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036032/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup prasy rolującej na potrzeby gospodarstwa przy ZSRCKU w Trzciance

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558380

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSRCKU 5/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 205691 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa prasy rolującej na potrzeby gospodarstwa rolnego Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance, wraz z przeszkoleniem pracownika Zamawiającego.

Wymagania dotyczące zamawianej prasy rolującej:
- prasa fabrycznie nowa - rok produkcji nie wcześniej niż 2023;
- prasa zmiennokomorowa pasowa;
- podbieracz o szerokości min. 2,1 m;
- wał dociskowy pokosu przy podbieraczu;
- koła podporowe podbieracza – pneumatyczne;
- podłoga podbieracza opuszczana hydraulicznie;
- rotor rozdrabniający z zestawem noży min. 15 noży;
- zabezpieczenie noży – hydrauliczne;
- szerokość bel min. 123 cm;
- zakres regulacji średnicy beli: granica dolna – Zamawiający nie stawia wymagań; granica górna – co najmniej 1,65 m;
- układ wiązania siatką;
- centralny punkt smarujący;
- automatyczne smarowanie łańcuchów napędowych;
- wyrzutnik balotów;
- terminal sterujący;
- sygnalizator załadunku komory;
- wał napędowy szerokokątny ze sprzęgłem;
- światła ruchu drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16330000-7 - Prasy do belowania słomy lub paszy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252150 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252150 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252150 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KORBANEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630233481

7.3.3) Ulica: ul. Poznańska 159

7.3.4) Miejscowość: Tarnowo Podgórne

7.3.5) Kod pocztowy: 62-080

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252150 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia: 30 dni od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do 10 grudnia 2024 r.
2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy