Świadczenie usługi cateringowej
GMINA UJAZD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00629772
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00629772/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-03 13:10
- Lokalizacja
- Ujazd, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac74713b-579f-4eab-8cc7-6fcdfc5e2683
- Identyfikator
- 7732222057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00629772 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi cateringowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJAZD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 6
1.5.2.) Miejscowość: Ujazd
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-225
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@ujazd.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.ujazd.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac74713b-579f-4eab-8cc7-6fcdfc5e26831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi cateringowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac74713b-579f-4eab-8cc7-6fcdfc5e2683
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629772
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057323/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Świaczenie usługi cateringowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach projektu pn. „Gmina Ujazd – asystuje i wspiera”. Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572506
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.2610.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 417888,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej dla 16 osób niesamodzielnych, wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Usługa cateringowa obejmuje przygotowanie i dostarczanie gorących dwudaniowych posiłków obiadowych do 16 podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujeździe – uczestników Projektu.
- przewidywana ilość obiadów w poszczególnych latach:
2025 r. – 252 dni x 16 uczestników Projektu = 4.032 obiadów
2026 r. – 254 dni x 16 uczestników Projektu = 4.064 obiadów
2027 r. – 168 dni x 16 uczestników Projektu = 2.688 obiadów
1) Ogólne informacje dotyczące realizacji zadania:
1.1. Usługa cateringowa obejmuje przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków obiadowych dwudaniowych do 16 podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujeździe – uczestników Projektu.
1.2.Miejsce realizacji zamówienia - posiłki obiadowe dwudaniowe będą dostarczane do mieszkań uczestników Projektu na terenie gminy Ujazd w ilości max 16 porcji posiłków obiadowych dziennie w okresie od 01.01.2025 r. do 31.08.2027 r.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w rozdziale V SWZ - opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490692,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490692,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 490692,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma „Tradycja” Janina Piwowarska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731417913
7.3.4) Miejscowość: Bronisławów 3A
7.3.5) Kod pocztowy: 97-225
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 490692,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |