Dostawa wyposażenia domowego i elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska ul. Krakowska 1 w 2024 r.
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00629935
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00629935/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-03 13:33
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3db49b22-d75d-462c-bf87-1eeeefb30113
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt gospodarstwa domowegoWyposażenie domowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00629935 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia domowego i elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska ul. Krakowska 1 w 2024 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rząska
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.sekretariat@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia domowego i elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska ul. Krakowska 1 w 2024 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3db49b22-d75d-462c-bf87-1eeeefb30113
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629935
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044902/56/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.22 Dostawa wyposażenia domowego i elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska ul. Krakowska 1 w 2024 r
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00516846
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 68/ŻYW/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia domowego i elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska ul. Krakowska 1 w 2024r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39200000-4 - Wyposażenie domowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z zapisem art. 255 pkt 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 t .j.) Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaUzasadnienie faktyczne unieważnienia:
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 t. j.) Zamawiający odrzucił ofertę złożoną przez
Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o. o. ul. Myszkowska, nr 16, 52-019 Wrocław, gdyż jest niezgodna z przepisami ustawy.
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 t. j.) Zamawiający odrzucił ofertę złożoną przez Wykonawcę: PHU ARTIS Patrycja Ormańczyk ul. Poznańska 40B, 63-800 Gostyń, gdyż nie złożył on w przewidzianym terminie wymaganych podmiotowych środków dowodowych, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 t. j.) w związku z art. 73 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1740) Zamawiający odrzucił oferty złożone przez:
a) PHU ARTIS Patrycja Ormańczyk ul. Poznańska 40B, 63-800 Gostyń,
b) ALTARE Sp. z o. o., ul. Warszawska 151, 25-547 Kielce, gdyż nie wyrazili oni pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
Z pozostałych ofert złożonych w przedmiotowym postępowaniu oferta Wykonawcy: F&B Gastro Sp. z o.o. ul. Leona Popielskiego 3, 52-019 Wrocław jest ofertą z najniższą ceną spośród ofert złożonych na ww. postępowanie i opiewa ona na kwotę 181 918,23 zł brutto. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego postępowania przeznaczył kwotę: 140 452,00 zł brutto.
W związku z powyższym oferta z najniższą ceną, która została złożona przez
ww. Wykonawcę przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i której to nie może zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty.
Mając powyższe na uwadze Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji pn. „Dostawa wyposażenia domowego i elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska ul. Krakowska 1 w 2024 r.” - sygn. 68/ŻYW/24, z mocy przepisów wskazanych w uzasadnieniu prawnym
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |