Dostawa energii cieplnej do budynku Prokuratury przy ul. Okopowej 2a, 2b w Lublinie.
Prokuratura Regionalna w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00629944
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00629944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-03 13:34
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1ec8edd-9029-4bee-aa1e-9d1cbafdafa2
- Identyfikator
- 7123309431
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00629944 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii cieplnej do budynku Prokuratury przy ul. Okopowej 2a, 2b w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Regionalna w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363823200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okopowa 2a
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: barbara.brus@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/pr-lublin
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii cieplnej do budynku Prokuratury przy ul. Okopowej 2a, 2b w Lublinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1ec8edd-9029-4bee-aa1e-9d1cbafdafa2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00210704/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa energii cieplnej do budynku Prokuratury przy ul. Okopowej 2a, 2b w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00589449
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Budynek Prokuratury wyposażony jest wyłącznie w instalację (węzeł cieplny), przez którą dostarczane jest ciepło do całej instalacji centralnego ogrzewania w budynku z sieci miejskiej. W budynku Prokuratury nie ma możliwości zainstalowania i zasilenia istniejącej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody z innego źródła energii.
Jedynym dostawcą i dystrybutorem energii cieplnej na terenie, na którym zlokalizowany jest budynek Prokuratury przy ul. Okopowej 2a, 2b w Lublinie, posiadającym sieć dostarczającą ciepło jest Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA z siedzibą
w Lublinie przy ul. Puławskiej 28, 20-822 Lublin. Wykonawca ten jako jedyny posiada sieć ciepłowniczą, która zapewnia przesył i dystrybucję ciepła na terenie miasta Lublina. Urządzenia instalacji c.o. i ciepłej wody zainstalowane w budynku Zamawiającego są przystosowane i podłączone do sieci LPEC. Istniejąca infrastruktura techniczna uniemożliwia realizację zamówienia przez innego wykonawcę.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2005-7.261.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 646848,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do budynku Prokuratury przy ul. Okopowej 2a, 2b w Lublinie
4.5.3.) Główny kod CPV: 09320000-8 - Para, gorąca woda i podobne produkty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 795623,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 795623,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 795623,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120150496
7.3.3) Ulica: Puławska 28
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-822
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 795623,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-01 do 2026-11-30| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |