"Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie"
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00630005
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00630005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-03 13:44
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d68fb60-a3f9-4269-8c3c-9a845a8681a6
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630005 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d68fb60-a3f9-4269-8c3c-9a845a8681a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości remontów nawierzchni tymczasowych na terenie miasta Koszalina niezbędne jest udzielenie dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia zgodnie z art. 305 ust. 1 w związku z art 214 ust. 1
pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j Dz.U z 2024 r.,poz. 1320) na zadanie: pn. „Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie”. Wartość robót budowlanych stanowiących zamówienie nie przekroczy 100% wartości zamówienia podstawowego i polega na powtórzeniu zadań. Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: TZP.2215.2024.ESz
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.40.2024.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Profilowanie i zagęszczanie nawierzchni gruntowych i ulepszonych kruszywem – 90 000 m2
- Miejscowe uzupełnienie ubytków pomiędzy płytami betonowymi mieszanką optymalną z kruszywa łamanego z zagęszczeniem – materiał inwestora – 10 m3
- Dowóz kruszyw na doziarnianie nawierzchni gruntowych z wbudowaniem i zagęszczeniem - materiał inwestora – 90 m3
- Roboty ziemne w gruncie kat. II-IV z wywozem na składowisko i opłata za składowanie – 20 m3
- Mechaniczne ścinanie zawyżonych poboczy z profilowaniem i zagęszczeniem - 500 mb.
- Wykonanie rowków odpływowych w zawyżonych poboczach (min. 5 jednorazowo) - 30 szt.
- Mechaniczne profilowanie skarpy rowu od strony pobocza - 500 mb.
- Wywóz nadmiaru gruntu z poboczy i skarp - 20 m3
- Naprawa cząstkowa nawierzchni gruntowej z dowozem i zagęszczeniem kruszywa w miejscu ubytków i kolein – materiał inwestora (min 1 m³) - 20 m3
- Dowóz kruszywa we wskazane miejsca do uzupełnień dla użytkowników – materiał inwestora (min 1 m3) - 10 m3
- Naprawa cząstkowa poboczy z dowozem i zagęszczeniem kruszywa – materiał inwestora (min 1 m³) - 10 m3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOMAR-T Maria Domaracka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320316801
7.3.3) Ulica: Kasztanowa 4
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-685
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197255,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 58 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |