Remont muru otaczającego siedzibę Ambasady RP w Oslo

Ambasada RP w Oslo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00630006
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00630006/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-03 13:44
Lokalizacja
Oslo, NO
Kraj zamawiającego
NO
ID przetargu
ocds-148610-00c2881c-7a2a-4ea7-a7ad-7a24ceb7c0d3
Identyfikator
000000000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630006 z dnia 2024-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont muru otaczającego siedzibę Ambasady RP w Oslo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Oslo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olav Kyress plass 1

1.5.2.) Miejscowość: Oslo

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-73

1.5.5.) Kraj: Norwegia

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: NO081 - Oslo

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oslo.info@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oslo.msz.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sprawy zagraniczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont muru otaczającego siedzibę Ambasady RP w Oslo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00c2881c-7a2a-4ea7-a7ad-7a24ceb7c0d3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630006

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00191608/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont muru otaczającego siedzibę Ambasady RP w Oslo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 538 000 euro dla robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 7792858,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie, przebudowie, budowie i wymianie elementów ogrodzenia oraz polepszeniu stanu technicznego niewielkich obiektów budowlanych na terenie Ambasady RP w Oslo położonej przy ul. Olav Kyrres Plass 1, 0273 Oslo, Norwegia, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa placówki oraz umożliwienie wygodnego wjazdu i wyjazdu na teren ambasady.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku negocjacji w dniach 7-10-2024 do 22-11-2024 z Wykonawcą – firmą Entreprenør Kristiansen Drift AS, prowadzonych na podstawie Zaproszenia do negocjacji z dnia 14-08-2024, Zamawiający kilkukrotnie wezwał Wykonawcę do przestawienia projektu dokumentu stanowiącego potwierdzenie zabezpieczenia zaliczki oraz należytego wykonania umowy, wyznaczając datę 22 listopada 2024, jako ostateczny termin przedstawienia potwierdzenia możliwości wniesienia zabezpieczenia w formie przewidzianej w projektowanych postanowieniach umowy, tj. pieniężnej, gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej. W otrzymanej odpowiedzi Wykonawca przekazał, że nie będzie mógł przedstawić zabezpieczenia w formie określonej w projektowanych postanowieniach umowy. Tym samym negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2024-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane