Zakup samochodu służbowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kępnie
Powiat Kępiński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00630032
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00630032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-03 13:47
- Lokalizacja
- Kępno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c13a023-7424-40bc-bbd4-49f3c326422c
- Identyfikator
- 6192019753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630032 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu służbowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kępnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kępiński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Kępno
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627828900
1.5.8.) Numer faksu: 627828901
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkepno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkepno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatkepno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu służbowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kępnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c13a023-7424-40bc-bbd4-49f3c326422c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031118/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup samochodu służbowego na potrzeby Starostwa powiatowego w Kępnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611648
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AB.273.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup samochodu służbowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kępnie.
2.Szczegółowy opis, parametry i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (Formularz parametrów wymaganych dla samochodu osobowego) - załącznik Nr 1a do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
3. Zamawiający wymaga zaoferowania fabrycznie nowego i nieeksploatowanego samochodu osobowego o parametrach technicznych zgodnych z treścią SWZ, rok produkcji 2024 r.
4. Oferowany samochód musi posiadać fabrycznie nowe wyposażenie, wolne od wad, objęte gwarancją producenta pojazdu.
5. Wykonawca zapewni dla oferowanego samochodu pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w autoryzowanej stacji obsługi. Wszelkie koszty związane z serwisem, przeglądami oraz koszty związane z usunięciem wad, usterek lub awarii w okresie gwarancji poniesie wykonawca.
6. Oferowany samochód powinien posiadać aktualne badania techniczne, homologację i być przygotowany do zarejestrowania.
7. Parametry i wymogi dotyczące przedmiotu zamówienia określone w opisie przedmiotu zamówienia jako „wymagane” są bezwzględnie konieczne w oferowanej konfiguracji urządzeń. Niespełnienie przez oferowany przedmiot zamówienia jakiegokolwiek z opisanych parametrów i określonych wymogów spowoduje odrzucenie oferty, jako niezgodnej z treścią SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 2.12.2024 r. do godz. 11.00. Do upływu terminu nie wpłynęła żadna oferta. Z powodu braku ofert w postępowaniu Zamawiający jest obowiązany unieważnić postępowanie na podst. art. 255 pkt 1.| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |