Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2024/2025 – część nr 1: Drogi – Rejon I (Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Brzyno)
Gmina Krokowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00630140
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00630140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-03 14:02
- Lokalizacja
- Krokowa, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f971ef2-a501-4da5-a7b2-91d12a52fd44
- Identyfikator
- 5871582054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630140 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2024/2025 – część nr 1: Drogi – Rejon I (Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Brzyno)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krokowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żarnowiecka 29
1.5.2.) Miejscowość: Krokowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 6754100
1.5.8.) Numer faksu: 58 6754101
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@krokowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krokowa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2024/2025 – część nr 1: Drogi – Rejon I (Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Brzyno)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f971ef2-a501-4da5-a7b2-91d12a52fd44
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031655/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2024-2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, który stanowi, że Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia w trybie podstawowym, które było ogłoszone w BZP w dniu 19.11.2024 r., pod nr 2024/BZP 00602999. W ramach przeprowadzonego postępowania nie złożono żadnej oferty. Ogłoszenie o wyniku tego postępowania (unieważnieniu) zostało zamieszczone w BZP w dniu 03.12.2024 r. pod nr 2024/BZP 00629796/01 Zamawiający nie zmieniał istotnie pierwotnych warunków zamówienia.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-dde8a2bc-51cd-4e75-8ccb-df9faca6e0fb
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.49.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 81000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Krokowa w sezonie 2024/2025 w miejscowościach Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Brzyno, które obejmuje:
1) Utrzymanie dróg polegające na odśnieżeniu jezdni i posypaniu mieszanką do zwalczania śliskości;
2) Ustawienie, na okres realizacji zamówienia, pojemników z mieszanką do zwalczania śliskości w wyznaczonych przez zamawiającego miejscach oraz uzupełnianie mieszanki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 192742758
7.3.3) Ulica: 76
7.3.4) Miejscowość: Żarnowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 84-110
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88185,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |