Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. ,, Budowa ścieżki rowerowo- turystycznej Góra- Ryczeń- Jemielno – Lubin w ramach ZIT LGOF,, (...)
Gmina Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00630251
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00630251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-03 14:16
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa1aca9f-7471-441e-a34f-46fcf3ec3a1a
- Identyfikator
- 6931940518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00630251 z dnia 2024-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. ,, Budowa ścieżki rowerowo- turystycznej Góra- Ryczeń- Jemielno – Lubin w ramach ZIT LGOF,, (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gora.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. ,, Budowa ścieżki rowerowo- turystycznej Góra- Ryczeń- Jemielno – Lubin w ramach ZIT LGOF,, (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa1aca9f-7471-441e-a34f-46fcf3ec3a1a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038787/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. ,, Budowa ścieżki rowerowo- turystycznej Góra- Ryczeń- Jemielno – Lubin w ramach ZIT LGOF,, ( ...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt planowany do dofinansowania w ramach FEDS 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560714
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.68.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70460,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej trasy rowerowo-pieszej o łącznej długości 1 230,00 m. Trasa należy wyznaczyć wzdłuż ul. Paderewskiego od skrzyżowania
z drogą wojewódzką DW324 ok. 377,00 m w ruchu ogólnym, w razie konieczności należy zastosować rozwiązania uspokajające ruch. Dalszą części trasy od ul. Paderewskiego
do Starej Góry należy wytyczyć po trasie dawnej linii kolejowej ok. 853,00 m poprzez zaprojektowanie budowy ścieżki rowerowo-pieszej o szerokości 3,0 m i nawierzchni
z mieszanki mineralno-asfaltowej. Na odcinku ścieżki po byłej trasie kolejowej występują zakrzewienia oraz niewielkie drzewa, należy przewidzieć ich wycinkę wraz z decyzją pozwolenia na wycinkę jeżeli taka będzie wymagana. Trasę ścieżki przecinają dwie nitki sieci gazowej gA90, projekt należy uzgodnić z gestorem sieci. Odwodnienie ścieżki poprzez spadki porzeczne na przyległe tereny zielone.
Na odcinku ul. Paderewskiego należy uwzględnić wymianę istniejących słupów i opraw oświetleniowych na oprawy typu LED
z funkcją ograniczenia mocy, jeśli zajdzie taka konieczność, przewidzieć wymianę linii kablowej.
Dla zadania należy uzyskań wszelkie niezbędne opinie, uzgodnienia i decyzję
w tym decyzję pozwolenia na budowę. Dokumentację należy przekazać w wersji papierowej oraz elektronicznej, w szczególności kosztorysy i przedmiary w wersji PDF oraz edytowalnej ATH, oraz projekt techniczny w wersji edytowalnej). Kosztorysy i przedmiary należy przygotować z podziałem na odcinek ul. Paderewskiego oraz nowy odcinek ścieżki. Dokłądny opis w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MP Frączek Sp.j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6912577376
7.3.3) Ulica: Biała 158
7.3.4) Miejscowość: Chojnów
7.3.5) Kod pocztowy: 59-225
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2024-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |